^Powrót na górę

Kolejne szwindle zjednoczonej prawicy:

 

Prezes Najwyższej Izby Kontroli Banaś publicznie oświadczył, że w sprawie pozbawienia jego immunitetu organy państwowe zjednoczonej prawicy wywierały nielegalne, karalne działania. Według niego były wywierane naciski na osoby, aby złożyły obciążające jego fałszywe zeznania. W zamian za złożenie fałszywych zeznań, osoby te miały być wypuszczone z aresztu. Podobno.

Opozycja domaga się powołania Komisji Sejmowej do wyjaśnienia tej sprawy, nie liczy w tej sprawie na prokuraturę ziobry. Nikt przy zdrowych zmysłach bowiem nie podejrzewa, że prokuratura ziobry wszczęła by postępowanie w tej sprawie. A jeżeli tak, to od razu podjęłaby decyzję o umorzeniu postępowania. Czy komisja zostanie powołana? Nie liczę na to, nie pod rządami zjednoczonej prawicy. Tak jak nie została powołana w wielu innych sprawach, nawet przy największej aferze, piramidzie finansowej prawicy GetBack.


Dwóch posłów KO przeprowadziło dochodzenie poselskie. Według nich złamano prawo, przyznając dotacje w wysokości 3 milionów złotych formacjom bąkiewicza. Według posłów, dwóch ekspertów przyznało łącznie 184 punkty. Jakimś cudem, w raporcie, kilka stron później przy projekcie formacji bąkiewicza wpisana jest liczba 204, co spowodowało, że te projekty/projekt wyskoczył na czoło w rankingu. Kto to zrobił nie wiadomo, ale całą procedurę nadzorowała zjednoczona prawica.

Kto to jest bąkiewicz? Nie jest to faszysta, tylko prawdziwy polak, nacjonalista, katolik, który zasłynął obroną kościołów, pobiciem kobiety, prawdziwą patriotyczną postawą zagłuszając odśpiewanie hymnu Rzeczpospolitej Polskiej 10 października 2021 roku w Warszawie na Placu Zamkowym przez 100.000 ludzi. Zasłynął również patriota zagłuszaniem na tej samej manifestacji bohaterek Powstania Warszawskiego, kiedy przemawiały w obronie pozostania Polski w Unii Europejskiej. Brawo, prawdziwa patriotyczna postawa. Ciekawe czy miał wtedy na koszulce symbol Walczącej Polski?

Zjednoczona prawica, za nasze pieniądze, najprawdopodobniej niezgodne z prawem przyznaje wielomilionowe subwencje organizacjom, które swoim działaniem mają wiele wspólnego z faszyzmem. Te organizacje to nieformalne zbrojne ramie zjednoczonej prawicy, nad którą rozpostarty jest parasol ochronny.


Każdy dzień przynosi kolejne informacje o łamaniu prawa, złodziejstwie, szwindlach, podłości i co? I nic. Zjednoczona prawica jest teflonowa. Każde gówno spływa po niej nie pozostawiając śladów. I słupki nie spadają. Lud smoleński dalej im wierzy. Gratuluję zjednoczonej prawicy elektoratu. Tak wierny może być chyba, no kto? Głupi? Tępy? Naiwny? Bezmyślny?

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.