^Powrót na górę

Muszę chyba podjąć wysiłek celem spisania nowych definicji wielu słów w Nowej, Lepszej Polsce w okowach dobrej zmiany. Takich słów jest bardzo wiele, Konstytucja, Prawdziwy Polak, patriota, patriotyzm pedofil, kanalia, najgorszy sort, demokracja itd. Dotychczasowe definicje, z którymi mieliśmy do czynienia przeszły do lamusa, teraz tym słowom przywracana jest należna im godność, a robią to pod dyktando gościa, który żył w uprzywilejowanej kaście za komuny, towarzysza posła Kaczyńskiego ludzie marni, żałośni, karierowicze. Ale zanim podejmę ten wysiłek, może kilka słów o próbie znieważenia godła narodowego poprzez osadzenie orła na tle tęczy.

W tzw. IV rzeszy, katolickim kraju, pełnym chrześcijan znienawidzona jest przez elektorat dobrej zmiany symbolika tęczy, nieformalny symbolu środowisk homoseksualnych. I tak przez wiele lat w Warszawie tęcza przy jednym z placów płonęła. Teraz na celowniku jest orzeł na tle tęczy. Nadgorliwe służby, Policja, spisują osoby noszące koszulki  z takim orłem, podejrzewając, że dochodzi do znieważenia godła narodowego. Prokuratorzy podejmą decyzję, czy osoby te będą ścigane. Znając ich szefa, prokuratorzy dobrej zmiany, nie ustąpią aby wytępić pedalską, gejowską bandę. Będą ich ścigać. I bardzo dobrze. Ścigać ich. Niech Polska będzie tylko biała, niech będą tu tylko katolicy, niech tej świętej ziemi nie plugawi stopa żadnego zwyrodnialca itd. Jaka ta Polska ma być jeszcze, dla kogo nie ma w niej miejsca?

Nie ma pewnie w niej miejsca również dla mnie. Bo nie jestem katolikiem, bo nie nienawidzę Żydów, homoseksualistów, uchodźców, innowierców, ludzi o innej barwie skóry. Bo nie wypiłem nienawiści do innych z mlekiem matki. Za to nie zgadzam się z dobrą zmianą, nie ma mojego przyzwolenia dla faszystów.

Mam takie pytanie do dobrej zmiany.

A czy za orła na tle brązowym, brunatnym, na tle swastyki czy krzyża celtyckiego też będą organy dobrej zmiany ścigać? Czy jednak nie, bo wszak dobra zmiana po cichu ramię w ramię kroczy z środowiskami faszystowskimi, osłania ich, pozwala im na coraz więcej.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.