^Powrót na górę

I to co się wydawało niemożliwe jednak się staje. Świat się zatrzymuje. Ziemia się kręci, ale na jej powierzchni coraz mniejszy ruch. Ktoś nacisnął przycisk Pausa, wyścig o zyski, sprzedaż, target, został przerwany. Chwila na oddech przez koronawirusa.

Co będzie później, wielu zadaje sobie pytanie. Globalny kryzys, recesja, bezrobocie.  My będziemy stać ale ZUS, Urząd Skarbowy, czynsze, kredyty nie. Przyszłość rysuje się w czarnych barwach. Turbulencje będą znaczne. Jacy z nich wyjdziemy? Mocno, czy lekko poobijani?

Policja wstrzymuje w niektórych garnizonach zatrzymywanie przestępców działających w grupach. Teatry, muzea, kluby, wszystko zamknięte. Nawet Tatrzański Park Narodowy zamknęli. Gdybym był z pisu to uwierzyłbym w spiskową teorię. A mianowicie… Do zarażenia koronawirusem doszło w Chinach. Tam ludzie jedli nietoperze. W Polsce ich nie jemy bo to jest zabronione. Ale chodzimy po jaskiniach. Przeszkadzamy naszym nietoperzom w spaniu, prokreacji, stajemy im na drodze w przewężeniach gdy lecą po jadło na powierzchnię. I czy nasze nietoperze nie skumały się z tymi chińskimi, dogadały się aby plaga jakaś spadła na ludzi i grotołazów?

Czy będą odcinać miasta? Nie mamy Gwardii Narodowej, ale mamy lokalną partyzantkę, Obronę Terytorialną. Pewnie ich wykorzystają. I towarzysz antoni będzie mógł wyjść z ukrycia. Powie, że to on ich przygotował na tę okoliczność, po to ich stworzył. A gdy padnie pytanie, skąd o tym wiedział, czy jest prorokiem? Odpowie z dumą, że to o tym wiedział gdy jego komisja przeprowadziła symulację w kuchence mikrofalowej w trakcie pieczenia kiełbasy.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.