^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy

To co zwykle, o ułudzie prawa i sprawiedliwości

Znowu kilka zdań jak to się ma dobrze prawo i sprawiedliwość w kraju dobrej zmiany. Szanowny czytelniku, nie myśl przypadkiem, że artykuł będzie o prawie i sprawiedliwości po reformie wymiaru sprawiedliwości. Otóż nie na początku, do tego zresztą również wrócę, ale później.

Suweren miał dość rządów PO i PSL, między innymi za ośmiorniczki. Suweren, zagłosował za tymi, którzy mieli być lepsi. I są lepsi. Poprzednicy jechali na ośmiorniczkach, ci LEPSI po wypłacie premii liczonych w dziesiątkach tysięcy złotych mogą pozwolić sobie na trufle. Po bizantyjsku. Jest przepych.

Mediom sprzyjającym dobrej zmianie, tym lepszym, też się lepiej powodzi. Płyną do nich wielkie kwoty na reklamy z firm, gdzie panuje prawo i sprawiedliwość. Po bizantyjsku.

Jeden biznesmen w sutannie z Torunia, na brak przelewów nie może narzekać. W tym przypadku w sumie to miliony płyną. Po bizantyjsku.

Nieudacznicy, miernoty w końcu siedzą na ważnych stołkach, biorą wysokie apanaże. Od tego są chociażby spółki skarbu państwa. Powołano wspaniałą komisję do wyjaśniania bredni smoleńskich. Teraz za darmo szefuje jej patron oszalałych, Antoni. Też kilka milionów na to poszło. Kilka milionów pójdzie na kreowanie historii patriotycznej itd. Dobrze ma się prawo i sprawiedliwość w państwie dobrej zmiany, czytaj dobrze ma się nomenklatura partii prawo i sprawiedliwość.  Trzy miliony wydała policja na ochronę miesięcznic bredni smoleńskich. Przekaz dnia dla członków partii: wydatki były spowodowane kontrmanifestacjami. Tak, najlepsze są policyjne pały na białe róże. Adekwatne środki.

A jak jest z prawdziwym prawem i sprawiedliwością?

Otóż po reformie wymiaru sprawiedliwości sędziowie, którzy nie wydają wyroków zgodnych z duchem czasu, tzn. nie ścigają działaczy KOD, opozycji są szykanowani przez zwierzchników z nadania dobrej zmiany. Jest wywierana na nich presja i na innych, aby pamiętali kto rządzi i jakich oczekuje wyroków. (link do artykułu: http://wyborcza.pl/7,75398,23148571,szykany-i-presja-na-sedziow-czyli-brudna-gra-o-wyrok-w-sprawie.html)

Sebastian, kierowca nieszczęsnego samochodu, do którego walnął nieuprzywilejowany samochód wiozący notala z dobrej zmiany, na którego zwaliła się cała propaganda pisowska, usłyszał, że łaskawa prokuratura może umorzyć sprawę jeśli przyzna się do winy. Tylko wierny, ale tępy wyborca pisu może uwierzyć w taką bajkę, że prokuratura jest taka łaskawa. Bo prawda jest tylko jedna, arogancja władzy przybiera również postać zniszczonych samochodów, zaszczutych ludzi. Każdy z nas może być Sebastianem, gdy bezczelna hałastra będzie pędzić ulicami naszych miast.

Obecne prawo i sprawiedliwość przybiera formę bezprawia. Zatrzymywani są ludzie, którym nie podoba się dobra zmiana, lub utrudnia się im życiew. 8 marca podczas manifestacji przeciw dobrej zmianie policja zatrzymała samochód w którym było transportowane nagłośnienie. Bo był luz na kole. Stwierdził to funkcjonariusz, który na tym się nie zna. Ale rozkaz dostał, to go wykonał. Ciekawe jak się teraz czuje. Ja bym się ze wstydu zakopał pod ziemię.

Przykładów łamania prawa i sprawiedliwości jest coraz więcej. Tak wygląda ta dobra zmiana, tak rządzą ci Lepsi.

2018-03-03 Nie będziesz reżimu obrażał

Mieszka we Wrocławiu wspaniała pani Klaudia Jachyra, aktorka, która w krótkich filmach punktuje dobrą zmianę. Obnaża hipokryzję, oszustwo, pazerność dobrej zmiany. Chodzi z kukiełką I sekretarza, parodiuje go. Do niedawna reżimowe służby nie mogły się doczepić do Pani Klaudii. Niestety znalazły pretekst aby zastosować jeden z paragrafów kodeksu karnego. Pani Klaudia w jednym z  filmów wcieliła się w postać z telewizji reżimowej i użyła logo tejże telewizji. Aparat represji już działa. Była przesłuchiwana, grożą jej 3 lata za używanie czy rozpowszechnianie cudzego utworu, a obecna władza za taki utwór uznała logo telewizji reżimowej.

Proszę pamiętać. W tym kraju, podczas rządów dobrej zmiany, możesz obnosić się z symboliką faszystowską, rasistowską, bić ciapatych, brudasów, poniżać innych. To jest dozwolone, a nawet pobłogosławią cię na Jasnej Górze, dadzą ochronę służb mundurowych. A gdy będziesz domagać się poszanowania prawa, konstytucji, przestrzegania przyjętych norm i zwyczajów, gdy zanegujesz jedynie słuszną linię wodza, jego partii to pamiętaj, paragraf na ciebie się znajdzie.

Pamiętam, że już tak kiedyś było. To były lata 80-te zeszłego wieku. Wtedy był socjalizm lub komunizm, jak zwał tak zwał. Teraz nazwa się zmieniła, ale zachowania pozostały, mentalność jest ta sama, wszak wasz wódź, wychował się w tamtych czasach, żył, nabrał nawyków, które wy teraz miernoty ponownie na jego polecenie wdrażacie.

Kanał pani Klaudii do obejrzenia na youtubie.

https://www.youtube.com/channel/UCcb7sTcOwcbneg6Zo5F4SGQ

2018-03-02 Jeszcze więcej hipokryzji

W 2015 roku w trakcie kampanii wyborczej pis głosił, że jak wygrają wybory będzie uczciwiej, że będą lepsi od tych co przed nimi rządzili. Od dwóch lat państwo jest na potęgę, bezczelnie zawłaszczane. Zawoalowana korupcja i nepotyzm są na porządku dziennym. Przykłady?

Państwowe spółki zostały obstawione działaczami partii i ich krewnymi. Na ich potrzeby było nawet zmieniane prawo, aby mogli zasiadać w radach nadzorczych, zarządach. Aptekarz, pielęgniarka itd., nadzorują wielkie firmy. Teraz te wielkie firmy na rozkaz z centrali pompują gigantyczne pieniądze w media reżimowe, w tubę propagandową dobrej zmiany. Wykupują reklamy za miliony złotych, ponosząc duże irracjonalne koszty. A dlaczego, ktoś się zapyta? Otóż po to aby propaganda narodowo-katolicko-faszystowsko-bolszewicka sączyła się nie tylko do wiernego elektoratu, robiła im wodę z mózgu, chociaż w przypadku elektoratu jedynej słusznej partii, to wodę oni mają już dawno w głowach zamiast mózgu.

W policji państwowej usadzają na stołkach swoich, którzy niestety nie wytrzymują próby czasu, choćby jak we Wrocławiu. Zabito człowieka na komisariacie, nie ma winnych, przez rok sprawa jest tuszowana, a nadzorujący lądują na emeryturach, L4, dostają jeszcze wysokie odprawy liczone w dziesiątkach tysięcy złotych, umarzane są wobec nich postępowania. Kolejny komendant z Wrocławia pijany zostaje znaleziony na ulicy. Świętował swój przyszły awans. Gdy dobra zmiana nie może sprawy uciszyć, to wysyła komendanta na rentę. W ciągu kilku tygodni tak na zdrowiu pod upadł, że dostaje rentę. I jeszcze 47 tysięcy odprawy. Oczywiście, postępowania wobec niego zostają umorzone. Ach, dobra zmiana.

W radiu reżimowym, w Gdańsku, jednego „fachowca” z nadania partyjnego zastępuje inny. Jeszcze lepszy. Wszechpolak (może były, ale natura pozostałą ta sama), pewnie antysemita. A przecież w Polsce, w IV rzeszy nie ma antysemitów. Są tylko bogobojni ludzie, kochający bliźniego, jeśli jest tylko biały i mówi po polsku. Prezesem radia jest tylko kilkadziesiąt minut, ale to wystarczy, dobra zmiana pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Jakiś senator czy radny zostaje zawieszony w prawach członka partii dobrej zmiany, bo na portalach społecznościowych wypisuje antysemickie treści.

Premier rządu dobrej zmiany, nie składa hołdu pomordowanym w obozie koncentracyjnym, ale składa kwiaty przy pomniku Brygady Świętokrzyskiej, formacji z II Wojny Światowej, składającej się z „prawdziwych polaków” (tak teraz gloryfikowanych), którzy kolaborowali z hitlerowcami, byli na ich usługach, mordowali wszystkich, którzy nie byli polakami. Taaak, taka jest dobra zmiana. Brunatne myśli kłębią się w ich głowach. Proszę sobie tylko wyobrazić co by się z nami działo, przeciwnikami dobrej zmiany, niezależnie od koloru skóry, od używanego języka, wyznawanej religii gdyby tym z dobrej zmiany dać wolną rękę. Gdyby mogli zamknąć granice i nie dopuścić dziennikarzy ze świata zewnętrznego, gdybyśmy nie byli w Unii Europejskiej. Zrobiliby nam nie tylko Noc Kryształową II, ale również dzień. Bo nienawiść, rasizm, antysemityzm, tkwią w nich mocno.

2018-03-01 Wyrywkowa ślepota dobrej zmiany

Zlepek różnych informacji z ostatnich dni:

Jakiś tam youtuber w swych filmach przechwala się, że nienawidzi Cyganów, Bułgarów. Mówi, że jeśli ich ktoś nienawidzi, niech da mu lajka. Ostrzega aby uważać aby nie ukradli telefonu. Prokuratura państwowa nie dostrzega problemu. Sprawę zamyka, z powodu nieznacznej szkodliwości. Nawoływanie do nienawiści rasowej w prokuraturze dobrej zmiany jest prawie nieszkodliwe. Na szczęście sąd, sprawę potraktował poważnie, nie zgodził się na warunkowe umorzenie i rasista będzie miał sprawę karną.

W Gdańsku, obywatel zasłaniał tablice z administracyjnie wymuszoną zmianą ulicy z Dąbrowszczaków na Lecha Kaczyńskiego. Zdjęcia opublikował w Internecie. Tego samego dnia policja państwowa już go wzięła na przesłuchanie. Wszczęto działania. Obywatel usłyszał zarzuty. O obywatelu, gdybyś to zasłaniał ulicę Lecha Wałęsy, pewnie policja państwowa by ci w tym pomogła, zabezpieczyła teren, od Jarka drabinkę by podstawili.

Nocny marsz narodowców ulicami Krakowa. Pośród nich na tle jeszcze do niedawna zakazanego znaku falangi przemawia radca prawny. Obozowi dobrej zmiany to nie przeszkadza.

Sędziowie różnych szczebli sądów wypowiadają się w sprawie łamania konstytucji, niszczenia trójpodziału władzy, postępują zgodnie ze złożoną przysięga, że będą strzec konstytucji. Obóz dobrej zmiany piętnuje ich, szydzi z nich, szczuje na nich społeczeństwo, a właściwie swój tępy elektorat.

Afera Amber Gold, nie ustaje dobra zmiana w nagłaśnianiu procederu wyłudzenia prawie miliarda złotych.

Afera zniknięcia ponad 5,5 miliarda złotych ze Skoków. Dobra zmiana nic nie widzi, wszak to jej ludzie nadzorują Skoki. Podatnicy za pośrednictwem Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, czyli Pan, Pani i również ja, składamy się aby zwrócić pieniądze z lokat, które były założone w Skokach, a które dziwnym trafem wyparowały. 5,5 miliarda złotych, to ponad pięć razy więcej niż Amber Gold. Dobra zmiana tropiąca wszelkie zło nie zauważa Wielkiego Zła.

Dobra zmiana zabiera się za posła PO Krzysztofa Brejzę. Chce go uciszyć, bo dobrej zmianie chyba nie leży tropienie wątku z afery Amber Gold, dotyczącego finansowania Amber Gold z pieniędzy Skoków. Bo jak wytłumaczyć swojemu elektoratowi, że może nie byłoby afery Amber Gold, gdyby ktoś nie pożyczył dużych sum pieniężnych ze Skoków na rozkręcenie oszukańczego biznesu. Bo jak można by było postawić zarzut swojemu, skoro dobra zmiana jest krystalicznie czysta.

Zatrzymania w PCK za podejrzenia w aferze wyłudzenia ponad miliona złotych, które mogły być przeznaczone na kampanię kandydatów dobrej zmiany. Nie może być. Przecież ludzie z dobrej zmiany są krystalicznie uczciwi. A cała reszta to złodzieje.

Afera z dziwnymi konotacjami wysokich urzędników dobrej zmiany z osobą, osobami odpowiedzialnymi za przejmowanie kamienic w Warszawie. Dobra zmiana nie dostrzega problemu. Osoby zatrzymane zaczynają sypać, wszystko ię układa, był może nawet jakiś układ. Ależ gdzie, ludzie z dobrej zmiany są krystalicznie czyści.

Kurna, tego syfu jest tak dużo za czasów dobrej zmiany, że aż trudno to ogarnąć. Wniosek jest jednak jeden, to państwo rozciąga parasol ochronny nad faszystami, złodziejami, oszustami, nieudacznikami, byleby byli z dobrej zmiany. Taka to dobra zmiana.

2018-02-28 Bąbel też chce do obrony terytorialnej

Wielka szkoda. Taki wielki człowiek, patriota, został zdegradowany przez swoich. A tyle razy go swoi ratowali, bo przecież był taki wspaniały. Minęło już trochę czasu a Antoni nie jest już ministrem. Wielka szkoda. Bo jest ktoś kto chciał wstąpić do jego obrony terytorialnej. Nawet ma mundur w odpowiednim kolorze. Jak na dobrą zmianę to kwalifikacje ma doskonałe i referencje. Nie takie miernoty awansowały wyżej. Dajmy na to z aptekarza na prawie ministra. Bąbel, bo o nim mowa, jest trochę nieśmiały, milczy, nie udziela wywiadów, ale wiem, że chciałby wesprzeć dobrą zmianę i bronić kraju wraz z innymi. Nie wiem jak będzie biegał z tym gumowym karabinem, ciężko pewnie będzie mu imitować wystrzały ta-ta-ta-ta, ale chartem ducha nadrobi braki. Bo nie wykształcenie wyższe, lecz chęć szczera zrobi z ciebie członka rady nadzorczej – z takim hasłem dobrej zmiany znajdzie się i stopień dla Bąbla.

20180228babel

Licznik odwiedzin

sigplus

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.