^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy

2022-01-21 Afera Afer

20 stycznia na konferencji prasowej towarysz suski na pytanie dotyczące inwigilacji Pegasusem odpowiedział, że nie miało miejsca masowe podsłuchiwanie obywateli. Tylko kilkaset osób. To tyle co nic według niego.

Gwoli przypomnienia. System inwigilacji Pegasus umożliwia nie tylko podsłuchiwanie rozmów telefonicznych, na które mógł wydać zgodę sąd. System Pegasus umożliwia zdalne włączanie mikrofonu w telefonie i kamery. Ten program umożliwia pobranie wszystkich danych zawartych w pamięci telefonu, zdjęć, filmów, sms, e-maili, notatek. Program Pegasus umożliwia przejęcie całkowitej kontroli nad telefonem.

Pobieranie danych, wiadomości, e-maili, które powstały przed terminem inwigilacji na który wyraził zgodę sąd jest przestępstwem. Każdy kolejny dzień przynosi potwierdzenie, że Zjednoczona Prawica systemowo łamała prawo i teraz za wszelką cenę nie chce dopuścić do powołania sejmowej komisji badającej działalność służb podporządkowanych Zjednoczonej Prawicy.

Jeśli doniesienia prasowe się potwierdzą, mam nadzieję, że niezawisły sąd wyda wyrok skazujący i trochę towarzyszy znajdzie się w kryminale, tam gdzie powinni się znajdować.

2022-01-21 Prawdomówny jak prawicowy polityk

Afera afer. Afera podsłuchowa, a właściwie afera inwigilacyjna.
Coraz więcej informacji dowodzi, że Zjednoczona Prawica zrobi wszystko aby utrzymać się przy władzy. I tak w trakcie kampanii wyborczej włamywała się do telefonu szefa komitetu wyborczego największej partii opozycyjnej. Inwigilowała adwokata, prokuratora i nawet swoich akolitów.


Nie będę wnikał teraz w szczegóły afery. Proszę zwrócić uwagę na coś innego. Jeszcze kilkanaście dni temu cała Zjednoczona Prawica zarzekała się, że nic nie wie na temat Pegasusa. Ich wiedza kończyła się na konsoli do gier.
Dziś sami przyznają, że taki program został kupiony i był używany.


To jest fascynujące, powiedziałaby Alutka z Rodziny Zastępszej. Taka głęboka zmiana, o 180 stopni. Czy to Bóg ich natchnął do zmiany zdania? Czy to może sumienie? O jedno i drugie ich nie podejrzewam.
To jesta fascynujące. Tacy bogobojni, katolicy, chrześcijanie, zwolennicy cnót niewieści, patrioci, a w którymś momencie kłamali. Jak to jest, tyle czasu w sanktuariach spędzają, kołyszą się u ojca dyrektora w Toruniu, na tej Jasnej Górze, na msze chadzają, dekalog stosują a jednak kłamią, oszukują, łżą, kręcą, szwindel za szwindlem kręcąc - zakłamani jak na katolika przystało.


Rzucą czarnym 100 milionów z naszych pieniędzy a oni im odpust dadzą i rzekną bóg tak chciał.


Czy takie jawne skurwysyń...., zaprzeczenie dekalogu i naukom już 1000 lat płynącym nie jest obrazą uczuć religijnych?

2022-01-21 Nie żebym się czepiał

Ach, miałem problemy ze stroną. Źródło problemów było znane. Jak zwykle to byłem ja. Ale już działa. Napisałem kilka artykułów, ale już nie są świeże. Afery sprzed dwóch, trzech tygodni już uległy zapomnieniu. Zjednoczona Prawica nie próżnuje. Każdy dzień przynosi nowe odsłony ich działalności.


Jest afera inwigilacyjna z Pegasusem w roli narzędzia. Jest Polski Ład, który wkurza ich własny elektorat. Pomoc towarzyszki witek dla zaprzyjaźnionej szwalni to pryszcz. A co tam 50 milionów za nic niewarte maseczki. Te 50 milionów to nic. To, że nie ma pieniędzy na opiekę psychiatryczną dla dzieci, telefon zaufania, że znowu obywatele muszą brać na siebie działania, którymi powinno zajmować się państwo, to nic.


Czy kogoś obchodzi, że gdy towarzysz premier przekonuje przedsiębiorców lub sklepikarzy aby obniżyli ceny swoich produktów spożywczych o 5 złotych, to sam podnosi do nieskończoności możliwość otrzymywania premii w kancelarii premiera (poprzednio było to 40% podstawowej pensji)? Czy kogoś obchodzi, że za tego okropnego Tuska budżet roczny kancelarii premiera wynosił około 100 milionów złotych a teraz towarzysz morawiecki podniósł go do około 850 milionów? Czy ktoś z utyskujących na wyższe rachunki za gaz i prąd wie, że te dodatkowe opłaty ekologiczne, które wedlug towarzysza morawieckiego są konsekwencją rządów Tuska (zapomniał towarzysz, że dwa lub trzy lata temu sam to podpisał) wpływają do budżetu państwa, z któego będą sobie premie wypłacać?


Wiem, towarzyszka szydło wykrzyczała: nam się to należało.


Najważniejsze, że Polska powstaje z ruin. Jeśli tego nie widzisz, to włącz reżimową telewizję. Jeśli tego dalej nie widzisz, to pewnie jesteś lewakiem i na pewni nie jesteś patriotą.

2022-01-20 Intelektualista w natarciu

Towarzysz suski proponuje ustawę, która w rozgłośniach radiowych ma preferować muzykę polską. W godzinach od 5 do 24 aż 80% czasu antenowego ma być poświęcone rodzimej muzyce.
Znając już wieloletnie przebłyski geniuszu jednego z najważniejszych intelektualistów prawa i sprawiedliwości towarzysza suskiego można się spodziewać, że za muzykę polską rozumie on muzykę narodową, czyli disco-polo, przy której bawią się miliony. I tak ci którzy słuchają radia będą mieli Zenka, Sławomira i inne gwiazdy jeszcze częściej w eterze. Nie trzeba będzie w ogóle myśleć, wyłącz mózg, słuchaj, baw się i patrz jak Polska powstaje z ruin.
Jeśli jednak czujesz, że coś Ciebie jeb..., to na pewno nie jest to Polski Ład, tylko wina Tuska.


P.S.
No i Barka. Ta musi być grana co godzinę zamiast hejnału z Krakowa.

2021-12-22 Reakcyjna choinka z Krakowa

Kilka dni temu sędziowie Sądu Okręgowego w Krakowie na jednym z korytarzy wzorem lat ubiegłych postawili choinkę. Powiesili na niej bombki z napisem między innymi Konstytucja, symbolem Unii Europejskiej, LGBT. Zawiesili na niej łańcuch w postaci drutu kolczastego, który zaczyna opasać ten kraj. Sędziowie postawili choinkę w świetle lamp błyskowych, z podniesioną przyłbicą, nie ukrywając swojej tożsamości.

Nadeszła noc i nieznani sprawcy na strzeżonym przez Dobrą Zmianę obiekcie Sądu Okręgowego uszkodzili choinkę. Zniszczyli bombki z tym strasznym napisem Konstytucja, symbolem UE, ukradli drut kolczasty.

Postawiona ponownie choinka nie dotrwała do dzisiejszego ranka. Ponownie w nocy stała się obiektem ataku nieznanych sprawców. Tym razem Ci nieznani sprawcy ukradli ją pomimo czujnej ochrony działającej na obiekcie.

Mam nadzieję, że nie muszę się martwić o bezpieczeństwo akt, tajemnicy postępowań w Sądzie Okręgowym w Krakowie gdyż jest strzeżony przez Dobrozmianową ochronę.


Reakcyjna choinka nie została skradziona, nie została zniszczona. Choinka pewnie na podstawie udzielonych kompetencji, pełnomocnictw z polecenia pani prezes Sądu Okręgowego, znajomej towarzysza zbyszka została odsunięta od czynności wzorem sędziego Tulei, Juszczyszyna. Zostało obniżone jej, choince, wynagrodzenie i będzie czekać na usunięcie z zawodu na podstawie nadsądu Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Swoją postawą choinka naruszyła powagę Sądu Okręgowego, złamała zasadę apolityczności poprzez brak modelu tupolewa ze smoleńska, brak symbolicznych figurek bohaterów z granicy, którzy już kilkadziesiąt razy w największym poświęceniu wyrzucili kobiety i małe dzieci za granicę naszej wspaniałej ojczyzny. Taka postawa choinki godzi w żywotne interesy kraju i nie ma naszej zgody na jej trwanie. Hańba, hańba, hańba wrogom narodu.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.