^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy

2018-09-21 Kolejna porcja wstydu

Przykład wstawania Polski z kolan według dobrej zmiany.

Pomimo, że stoi na zdjęciu, pytam się jak niżej jeszcze można upaść?

Nie dla wszystkich krzeseł starczyło.

20180921dudapodpisuje

Żródło: Wyborcza.pl Andrzej Duda podpisuje deklarację współpracy. Oficjalne wizyta prezydenta RP w USA. Waszyngton, Biały Dom, Gabinet Owalny, 19 września 2018. Fotografia z oficjalnego profilu prezydenta Stanów Zjednoczonych (@potus)

 

2018-09-18 Wykluczanie ze zjednoczonej Europy

Przy wspólnym stole jakim jest Unia Europejska dobra zmiana zachowuje się jak ten prowincjonalny chłop, co nie przestrzega zasad, ale żreć za darmo chce (co za wstyd). Pieniądze dobra zmiana pobiera z z Unii, wydaje, chwali się nie swoimi sukcesami. Ale wszystko do czasu.

Jeżeli nawet nie zostanie wyprowadzeni z Unii przed dobrą zmianę i ich prezydenta, którzy nie kryją, że Unia im się nie podoba, to zostaniemy z niej wykluczeni za łamanie podstawowych zasad, filarów na których stoi Unia Europejska. Jednym z nich jest przestrzeganie prawa. O przestrzeganiu prawa w Polsce już wiele zostało napisane. Jest łamane nagminnie, włącznie z konstytucją. Została zniszczona niezależność władzy sądowniczej od wykonawczej i ustawodawczej. Obecne organy, instytucje związane z wymiarem sprawiedliwości są w większości obsadzone przez aparatczyków partyjnych, ludzi bez kręgosłupa moralnego, posłusznych, często nieudolnych, przez takich, którzy nie mają moralnego prawa zasiadać na tych stanowiskach. Zawładnięcie przez dobrą zmianę Krajowej Rady Sądowniczej (KRS) przyniosło skutek bardzo negatywny. Ta instytucja została zawieszona w Europejskiej Sieci Rad Sądowniczych (ENCJ). Rady innych krajów nie chcą współpracować z KRS ponieważ uznają ją za narzędzie rządu dobrej zmiany.

Przeciętnego Kowalskiego to nie interesuje. Ważne aby była kiełbasa i piwo na sobotni grill, aby disco polo grało i była zabawa. A konsekwencje w skali makro będą wielkie: Europa przestanie uznawać wyroki sądów dobrej zmiany, sądy innych krajów nie będą ufać systemowi sprawiedliwości dobrej zmiany, nie będą miały miejsca ekstradycje do Polski. W skali mikro, to Kowalskiego może dotknąć, gdy nie będzie się zgadzał z wyrokiem sądu dobrej zmiany, a nie będzie miał się gdzie odwołać, np. do Strasburga.

Polexit się zaczyna. Wszystko przez dobrą zmianę. Ruina Polski przed nami. Poza Unią Europejską będziemy nikim, satelitą Rosji. Komu służy dobra zmiana? Komu służy prawo i sprawiedliwość? Odpowiedź narzuca się sama. Taka trochę inna Targowica.

Słownik dobrej zmiany: K - jak Kompetencje

K jak Kompetencje, (kompetencje do rządzenia, zarządzania, decydowania, kierowania).

Od 2015 roku słowo Kompetencje nabrało całkowicie nowego znaczenia. Dotychczas uwarzono za kompetentną osobę, taką która posiada odpowiednią wiedzę, ma należyte doświadczenie i jest predysponowana do np. pełnienia jakiejś funkcji, zarządzania firmą, zespołem osób, zasiadania w radzie nadzorczej jakiejś instytucji czy firmy. Od prawie trzech lat dobra zmiana na wszelkiego rodzaju możliwe posady czy to w zarządach spółek państwowych, w radach nadzorczych, organach publicznych, w strukturach władzy sądowniczej , mediach publicznych wsadza osoby, które w normalnych czasach nie miałyby żadnej możliwości zajmować takiego czy innego stanowiska. Najlepszym przykładem był towarzysz Misiewicz, który z apteki zaszedł bardzo wysoko. Od jego nazwiska, cały szereg kolejnych „fachowców” nazywa się Misiewiczami. Do końca 2015 roku w przypadku rad nadzorczych czy to zarządów spółek, przy wyborze kierowano się konkursami. Z nimi to pewnie różnie to było. Niekiedy wygrywał ten co miał wygrać. Ale od końca 2015 roku w większości konkursów nie ma, obsadzane są stołki „w innym trybie”. I tak na ważnych stanowiskach zasiadają osoby, dla których w nocy zmienia się statuty, bo nie mają nawet wymaganego wyższego wykształcenia. Inny ciekawy przykład, to pani, przeciwniczka aborcji (tylko w tym jest kompetentna), zasiada w radzie nadzorczej spółki zajmującej się chyba produkcją części do samochodów. Do „naprawy” wymiaru sprawiedliwości kieruje się osoby, które wcześniej miały dyscyplinarki, które miały problem z funkcjonowaniem zgodnie z prawem czy regulaminami. Generalnie osoby z dobrej zmiany to sami „fachowcy”. Najprawdopodobniej przy ich wyborze partia kieruje się  znanym kryterium: mierny, bierny ale wierny. Jak wódz wskazał, to musi to być najlepszy wybór.

A pieniążki płyną do nich szeroką strugą. To nic, że nie znają się na niczym, partia ich wskazała, więc na pewno są kompetentni. To jest ta dobra zmiana. Tylko jak na tym Polska i my wyjdziemy? Polska w ruinie dopiero przed nami.

Słownik dobrej zmiany: H - jak Honor

H – jak Honor

To hasło chyba będę tak mi się rozwijał, w miarę upływu czasu rządów dobrej zmiany.

Za honorowe jeden redaktorzyna uznał uderzenie kobiety przez kobietę w twarz, za to, że wołała słowo Konstytucja, 1 września 2018 roku podczas obchodów Dnia Weterana w Warszawie. Uderzona była przeciwniczką dobrej zmiany, domagającą się poszanowania prawa, w tym konstytucji. Uderzającą była zwolenniczka dobrej zmiany. Policja nie zareagowała na całe zdarzenie. Propaganda dobrej zmiany, uznała, że spoliczkowanie miało sens i było wskazane.

Słownik dobrej zmiany: P - jak Przemoc (fizyczna)

Rozpoczynam zbieranie nowych definicji słów w kraju dobrej zmiany. Na pierwszy ogień słowo P - jak Przemoc (fizyczna).

 

P – jak Przemoc (fizyczna)

Uderzenie, kopanie, wywlekanie kogoś na siłę, wbrew jego woli, to nie jest przemoc fizyczna w kraju dobrej zmiany pod rządami prawa i sprawiedliwości, oczywiście w zależności kto jest uderzany, kopany itd.

Jeżeli jesteś przeciwnikiem rządów dobrej zmiany, to możesz nie tylko zostać pobity, możesz zostać splugawiony, obrzucony wyzwiskami, nawet przy biernej postawie służb, które mają Cię bronić, np. Policji. Jeżeli widzisz, że w tym kraju propagowana jest symbolika faszystowska, są wygłaszane hasła ksenofobiczne, rasistowskie, jest łamane prawo, jeżeli widzisz, że służby mundurowe nie tylko że nie reagują na łamanie prawa, ale nawet ochraniają faszystów, rasistów, to nie  pamiętaj, że sprzeciw wobec takich zachowań może się dla Ciebie źle skończyć. Bo jeżeli staniesz naprzeciw marszu między innymi faszystów, rasistów, tak jak kilkanaście dzielnych kobiet, które w zeszłym roku próbowały zablokować tzw. marsz niepodległości w Warszawie, to musisz się spodziewać, że w kraju dobrej zmiany prawo broni faszystów, rasistów. Tak zrobiła nowa prokuratura, która po 10 miesiącach śledztwa umorzyła postępowanie w sprawie pobicia, naruszenia nietykalności cielesnej i znieważanie 13 kobiet, które próbowały blokować marsz „niepodległości”, argumentując, że kopnięcia, popychanie i zniewagi „oceniane obiektywnie wskazują na to, że nie były one objęte umyślnością. Zamiarem atakujących nie było pobicie pokrzywdzonych, lecz okazanie niezadowolenia, że znalazły się one na trasie ich przemarszu". Prokuratura napisała również, że „umiejscowienie obrażeń wskazuje, że przemoc, ze strony napastników nakierowana była na mniej newralgiczne części ciała, więc nie można mówić, aby zamiarem atakujących było narażenie poszkodowanych na niebezpieczeństwo.” W uzasadnieniu można przeczytać również, że „o pobiciu nie można mówić w kontekście usuwania pokrzywdzonych z trasy przemarszu. Analiza zabezpieczonych nagrań nie wskazuje, by (...) zastosowana była wobec (wynoszonych) przemoc fizyczna”. Dodatkowo – zdaniem prokuratury – przestępstwa będące przedmiotem oceny nie naruszają interesu ogółu.

Podsumowanie:

W kraju dobrej zmiany, można kopać, bić, splugawić przeciwnika dobrej zmiany. Policja nie jest od ochrony wszystkich obywateli, tylko zwolenników dobrej zmiany.

Licznik odwiedzin

sigplus

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.