^Powrót na górę

Antyblog czyli osobiste wpisy

2021-10-28 Marsz brunatnych

Dlaczego należy jeszcze bardziej zreformować sądy według zjednoczonej prawicy? Bo w myśl zjednoczonej prawicy, sądy nie mają wydawać wyroków sprawiedliwych, obiektywnych. Sądy mają wydawać wyroki zgodne z oczekiwaniem zjednoczonej prawicy, zgodne z wolą suwerena, w imię boga.

A co tym razem zrobił Sąd Okręgowy w Warszawie? Sąd uchyli decyzję pisowskiego wojewody w sprawie marszu faszystów 11 listopada 2021 roku w Warszawie. Tym samym sąd przychylił się do odwołania które złożył prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. A, jak ja to napisałem? Marsz faszystów. O przepraszam, to nie miał być marsz faszystów, tylko prawdziwych polaków, narodowców, patriotów, białych ludzi. Za błąd przepraszam. Nie godzi się źle mówić o patriotach, nawet gdy zdarza się im podnieść rękę w faszystowskim pozdrowieniu, gdy wrzucają racę do czyjegoś domu i go podpalają. Nie godzi się źle pisać o przedmurzu białej rasy, chrześcijaństwa, o dumnych polakach gotowych bronić kościołów, ojczyzny…

Po decyzji sądu nie będzie przemarszu nadpolaków? Mam nadzieję, że będzie. Bo zakazy nie dotyczą patriotów. Oni to robią dla polski. I jak w zeszłym roku, pomimo zakazu przejdą ulicami Warszawy. W ruch pójdą kamienie, a na Rondzie Praw Kobiet gdzie zamierzają się zbierać sam na własne oczy widziałem wiele luźnego bruku (rondo w przebudowie). O, będzie czym rzucać. W kogo? A wróg zawsze się znajdzie. Mam nadzieję, że policja będzie ich ochraniać, aby nieformalnym bojówkom zjednoczonej prawicy, finansowanej przez zjednoczoną prawicę z naszych podatków, nikt nie przeszkadzał w manifestowaniu postawy patriotycznej.

Towarzyszowi wojewodzie nie przeszkadzały w podejmowaniu decyzji o wyrażeniu zgody na marsz obrazki z zeszłego roku. Petardy na ulicach, latające kamienie, wybite szyby, bitwa z policją, rozróby w centrum miasta, spalone mieszkanie. Patrioci są ponad prawem.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.