^Powrót na górę

Antyblog czyli osobiste wpisy

2021-10-29 Kolejne pomysłu zakazów

Słuchałem wystąpień osób, które prezentowały, omawiały wniosek ekstremistów religijnych w parlamencie, dotyczący tak w skrócie zakazu Marszów Równości. Za wnioskiem stała m.in. kaja godek, tak, ta sama, która jak może uprzykrza życie kobietom.

Sam wniosek o zakaz Marszów Równości, a właściwie jego rozpatrywanie w parlamencie, jest karygodne, uwłaczające wielu zasadom. Dla takiego wniosku jest tylko jedno miejsce, kosz.

Wracając do wystąpień przeciwników Marszu Równości, to z ich bełkotu można by wyciągnąć jeden wniosek: uczestnicy marszu to środowiska LGBT, które z uwagi, że składają się z homoseksualistów są tożsame z SA a może nawet z SS w nazistowskich Niemczech, są to komanda narzucające innym (patrz katolikom) chorą ideologię. Idąc dalej ich tokiem myślenia można by jeszcze dojść do wniosku, że ci homoseksualiści i tylko oni stworzyli aparat, który doprowadził do śmierci milionów osób, w tym w obozach koncentracyjnych. LGBT = nazista = obóz koncentracyjny dla innych. To jest tok myślenia prawicowca, katolika.

Dzisiaj ekstremiści katoliccy skupiają się na środowiskach LGBT. Gdyby mieli taką możliwość jak naziści, to po wytępieniu homoseksualistów wzięliby się za innych: Strajk Kobiet, Punków, Anarchistów, ciapatych, brudasów, może np. zezowatych. Może jeszcze zaczną mierzyć obwód głowy?

Z uch tych ekstremistycznych katolików płynęły słowa porównujące LGBT do nazistów, a to przecież każdy dzień rządów zjednoczonej prawicy, kościoła katolickiego pokazuje, że nikomu nie jest bliżej do faszyzmu, nazizmu niż im. Kto daje pieniądze na faszystowskie lub faszyzujące organizacje z pieniędzy podatników? Kto ochrania brunatną zarazę, kto osłania ją policją, kto nie karze za propagowanie faszyzmu, za przemoc fizyczną w stosunku do ludzi LBGT, obcokrajowców? Kto w imię boga pogardza innymi, szczuje na nich? Kto zbija polityczny kapitał na nienawiści? Kto?

W ramach marszów nie można według projektu używać symboliki katolickiej obrażając uczucia religijny. Towarzyszko godek, czy położenie się na jezdni na kształt krzyża również narusza pani uczucia religijne? A marznące czy może za niedługo umierające dzieci na granicy nie naruszają jakiś pani uczuć religijnych, miłosierdzia chrześcijańskiego? Bo o uczucia ludzkie panią nie podejrzewam.

W trakcie obrad, któryś z prawicowców krzyknął jakby w stronę LGBT: odczepcie się od dzieci. A towarzyszowi nie przeszkadzają bezkarni pedofile w sutannach, którzy wyrządzają prawdziwe krzywdy dzieciom?

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.