^Powrót na górę

Antyblog czyli osobiste wpisy

2021-11-02 Hołd

2 listopada w niewielkim gronie w ciszy zaprotestowaliśmy przed biurem jak to mówią dzbana z rządzącej bandy, w Bielsku-Białej. Zaprotestowaliśmy, a może to niewłaściwe słowo, oddaliśmy hołd ofierze fundamentalistów katolickich, hierarchów kościoła i polityków rządzącej mafii. Pani Iza z Pszczyna jest ofiarą (jak donoszą media, nie pierwszą) ich represyjnej, bestialskiej polityki.

20211102protestcichy02

Bandyci winę za śmierć Pani Izy zrzucają na lekarzy. Najlepiej zwalić na kogoś. Nijaki suski stwierdził, że kobiety umierają. No ty chu.... ty skurw..... jeba....

Może jeszcze skurwie.... powiecie, że bóg tak chciał, że powinna być szczęśliwa bo wraz z dzieckiem (obumarłym płodem) od razu poszła do boga. Kur... , co to za bóg, który przyzwala na cierpienie niewinnych, na tyle nienawiści. Kur... gdzie jest bóg, gdy ludzie  umierają na granicy, bo was katolicy nie pytam się o empatię, o przestrzeganie dekalogu bo kur... szkoda na to tracić czasu. Wasze miłosierdzie do bliźniego jest znane, powinno być nawet eksportowane.  

20211102protestcichy01

Gdyby był bóg to na pewno by na to nie pozwolił.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.