^Powrót na górę

Antyblog czyli osobiste wpisy

2021-11-11 Narodowy marsz nienawiści

11 listopada, święto niepodległości a na ulicy, jak czytam w mediach, w Warszawie będą maszerować faszyści. Zgadzam się z tą tezą, ale nie można pisać, że to faszyści. To pójdą prawdziwi polacy, narodowcy, patrioci, katolicy, najlepsza część społeczeństwa, zwolennicy pisu. A że może wzorem lat poprzednich zapalą zakazane race, rzucą jednym lub wieloma kamieniami, spalą mieszkanie, pobiją policjantów, zelżą i splugawią kobiety, będą zamieszki na ulicy miasta, wykrzyczą rasistowskie i nienawistne hasła, podniosą ręce w faszystowskim geście, to trudno. Te kamienie same się prosiły aby nimi rzucić, poturbowani policjanci – ich wina, bo na ulicy nie było lewaków. Żydom się dostanie, bo są żydami. Pedały, ciapaci bo są inni. A gesty faszystowskie, symbolika faszystowska? Jakie faszystowskie gesty, to takie tylko pozdrowienie, a symbole to takie pokojowe, tolerancyjne, a że tylko dla białych…

Na ulicy ma zapanować biała rasa, katolicka, obleczona w biało-czerwone barwy, z powstańczą kotwicą. Duma narodu. Tak nam dopomóż bóg i pis.

A miało być inaczej. Miała być Niepodległa dla Wszystkich. Niestety, ale rząd, pis ujął się za tymi prawdziwymi polakami, i pomimo stanowisk sądów, które odmówiły zgody na przemarsz narodowców zezwala na ich przemarsz. Uroczystość ma mieć charakter państwowy.

Kraj który był okupowany przez nazistów, faszystów.  Kraj na terenie którego była prowadzona eksterminacja jego narodu. Na terenie którego funkcjonowały niemieckie, nazistowskie obozy koncentracyjne w których straciły życie miliony istot ludzkich, teraz będzie kolejny raz areną przemarszu brunatnych, o których wielu pisze że są faszystami.

O ironio. Kilka dni temu gdy marsz brunatnych nie miał prawa się odbyć minister sprawiedliwości i prokurator generalny towarzysz ziobro oficjalnie powiedział, że marsz się może odbyć w ramach choćby nieposłuszeństwa obywatelskiego. Minister sprawiedliwości…

To wszystko potwierdza stan, że narodowcy, brunatni, są nieformalną bojówką tego rządu, nad którą ten rząd roztacza parasol ochronny, wspomaga ich z naszych podatków. Więc jaki narzuca się wniosek? Że ten rząd też jest ….

P.S.

No policjanci, macie teraz okazję pokazać jacy jesteście bojowi. Do kobiet startujecie, zamykacie nas w kotłach, więc z brunatnymi sobie pewnie poradzicie.  I każdego co zapali racę zatrzymacie.

A jak w ryj kamieniem dostaniecie, to nie biadolcie. Po pierwsze kamień rzucił patriota a po drugie, dostaniecie podwyżkę i będziecie szczęśliwi.

20200308patriotyzm

 

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.