^Powrót na górę

Antyblog czyli osobiste wpisy

2021-12-22 Reakcyjna choinka z Krakowa

Kilka dni temu sędziowie Sądu Okręgowego w Krakowie na jednym z korytarzy wzorem lat ubiegłych postawili choinkę. Powiesili na niej bombki z napisem między innymi Konstytucja, symbolem Unii Europejskiej, LGBT. Zawiesili na niej łańcuch w postaci drutu kolczastego, który zaczyna opasać ten kraj. Sędziowie postawili choinkę w świetle lamp błyskowych, z podniesioną przyłbicą, nie ukrywając swojej tożsamości.

Nadeszła noc i nieznani sprawcy na strzeżonym przez Dobrą Zmianę obiekcie Sądu Okręgowego uszkodzili choinkę. Zniszczyli bombki z tym strasznym napisem Konstytucja, symbolem UE, ukradli drut kolczasty.

Postawiona ponownie choinka nie dotrwała do dzisiejszego ranka. Ponownie w nocy stała się obiektem ataku nieznanych sprawców. Tym razem Ci nieznani sprawcy ukradli ją pomimo czujnej ochrony działającej na obiekcie.

Mam nadzieję, że nie muszę się martwić o bezpieczeństwo akt, tajemnicy postępowań w Sądzie Okręgowym w Krakowie gdyż jest strzeżony przez Dobrozmianową ochronę.


Reakcyjna choinka nie została skradziona, nie została zniszczona. Choinka pewnie na podstawie udzielonych kompetencji, pełnomocnictw z polecenia pani prezes Sądu Okręgowego, znajomej towarzysza zbyszka została odsunięta od czynności wzorem sędziego Tulei, Juszczyszyna. Zostało obniżone jej, choince, wynagrodzenie i będzie czekać na usunięcie z zawodu na podstawie nadsądu Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Swoją postawą choinka naruszyła powagę Sądu Okręgowego, złamała zasadę apolityczności poprzez brak modelu tupolewa ze smoleńska, brak symbolicznych figurek bohaterów z granicy, którzy już kilkadziesiąt razy w największym poświęceniu wyrzucili kobiety i małe dzieci za granicę naszej wspaniałej ojczyzny. Taka postawa choinki godzi w żywotne interesy kraju i nie ma naszej zgody na jej trwanie. Hańba, hańba, hańba wrogom narodu.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.