^Powrót na górę

Antyblog czyli osobiste wpisy

2019-01-12 Inni również piszą

Wzorując się na artykule, do którego się odnoszę, łechcąc megalomanię, swoją oczywiście, to jestem już na takim etapie wspaniałości, że już inni piszą o mnie. Chcą się podpiąć pod moją sławę? Czy tak jak ktoś, kto staje przy gwieździe i zaczynają o nim pisać i staje się celebry tą. Czy o to chodzi? Ważne aby mnie nie przyćmić!!! Najsampierw ja, FrytkaPunk.

Ach, podskoczyło mi ego, kompleksy zlikwidowane, i wcale nie musiałem kupować dużego i drogiego samochodu, i nie musiałem nikogo zbesztać,  nie musiałem ulżyć na bogu ducha winnym człowieku, wystarczyła wiedza, piszą o mnie, ha, ha, ha.

A tak zupełnie na poważnie, kolega Sebastian na swojej stronie poszedł, ach poszedł daleko. Nie wiem co oni tam palą czy piją w Wapienicy, ale najwyższy czas zmienić dealera. Na zdrowie Wam to wyjdzie, a i mnie palma nie będzie odbijać. Skromniej proszę o mnie. Nie trzeba aż tak mocno:)  Cholera, a miało być na poważnie. Więc krótko, Sebastian, skrobnął na swojej stronie kilka słów na temat mojego 10-lecia w jaskiniach, jak zwykle w swoim wielkim stylu, wszak on Ci erudyta pełną, że tak napiszę za przeproszeniem grubiańsko, gębą. I rozniosło się po necie… Ech… (Link do artykułu).

A tym co się nie chce szwendać po internecie, zrzut ekranu poniżej:

20190112piszainni

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.