^Powrót na górę

Antyblog czyli osobiste wpisy

2020-03-02 Buta chamstwo pogarda

Świnia zawsze będzie świnią.

Towarzyszka lichocka przeszła już do historii. Jej gest, to wyraz buty, chamstwa, pogardy. Spokojnie można napisać, że jest reprezentantką całej zjednoczonej prawicy. To ich charakteryzuje: buta, chamstwo, pogarda dla prawa, dla innych. Swoją drogą towarzyszka lichocka na pewno jest pełan wiary i w ramach tej jedynie słusznej wiary katolickiej postępuje.

20200301lichocka

Źródło: Wyborcza.pl

Ale nie jest osamotniona. Towarzysz nawacki drze projekty uchwał w sprawie sędziego Juszczyszyna. To kolejny przykład, zresztą nie jedyny chamstwa zjednoczonej prawicy.

20200301nawacki

Oburzenie jest wielkie i wydawać by się mogło zrozumiałe. Zjednoczona prawica zamierza przeznaczyć prawie dwa miliardy złotych na telewizję narodową, telewizję nienawiści, na propagandę dobrej zmiany zamiast na kulejącą onkologię

Można te działania uznać za logiczne z punktu widzenia zjednoczonej prawicy. Bowiem gdy w jakiejś rodzinie ktoś zachoruje na raka, gdy będzie musiał czekać na opiekę, na operację, na chemię, na naświetlania, na wizytę u lekarza, gdy rak go będzie zżerał, gdy to wszystko będzie się przedłużało a jego szansę  na przeżycie będą maleć, to propaganda w narodowej telewizji wytłumaczy za te dwa miliardy, że to wszystko wina platformy, która to przez osiem lat..., że to wina totalnej opozycji która ..., że to wina tej targowicy która w Brukseli pluje na nasze wspaniałe katolickie państwo ...

A proszę na to spojrzeć inaczej. Kim jest przeciętny reprezentant zjednoczonej prawicy. Czas pokazuje prawdę, obnaża z pozorów. Większość z nich to nieudacznicy, marionetki bez kręgosłupa moralnego, miernoty. Wyobraża sobie zatem ktoś, że oni odnajdują się w onkologii? Nie. Może jest jakaś jednostka, może dwie ale reszta to „cymbały brzmiące”. A przecież domagają się pieniędzy, jakoś wódź musi ich koło siebie skupić, kupić. Dlatego lepiej przekazać te dwa miliardy do mediów reżimowych, wtedy jakoś się je przekaże swoim w ramach transferów patriotycznych.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.