^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-05-15 Tyle się dzieje

Tyle się dzieje, że nie nadążam, nie potrafię tego całego chłamu, gówna ogarnąć. 

Patriotyczna firmy Orlen wspomaga Watykan. Pochwaliła się, że wysłała ileś ton maseczek, tysiące litrów swojego wspaniałego płynu do dezynfekcji i coś tam jeszcze. Super. Bardzo dobrze, że zostało to wywiezione z Polski. Bo po tym ich wspaniałym płynie, to swoje dłonie to najlepiej bym odrąbał, bo bolą mnie okropnie, skóra jest bardzo zniszczona, a te maski o podejrzanej proweniencji, co może nawet Antonowem przyleciały z ciekawymi certyfikacjami też dobrze, że się ich nie ma na naszym rynku do kupienia.

Może ten płyn trafi na dłonie jakiegoś gościa w sukience, przeżre je jak i moje dłonie, i nie będzie mógł molestować dzieci a później im wbijać w głowę: I tylko nie mów nikomu.

Swoją drogą, to teraz pedofile w sutannach to mają krucho. Poryty mózg został, przyzwolenie w organizacji jest, kary się nie boją, tylko dzieci im brak.

I jeśli teraz choćby jedno dziecko nie jest przez nich deprawowane, jego psychika nie jest niszczona, to niech ta zaraza, coronacośtam trwa.


Kolejny program +. Teraz to ma być 1000 + na wczasy. Super. Myślę, że lepszym wzięciem cieszyłby się program 1000+ na tacę dla księży, albo, jeszcze lepszy program: woucher, 1000+ na zakup alkoholu w knajpach, barach, restauracjach. Taki program to się dopiero będzie cieszył poparciem w narodzie, słupki skoczą w górę i władać pijanym suwerenem będą mogli w nieskończoność.


Koalicja Obywatelska zmienia swojego kandydata na prezydenta. Och jak ci ze zjednoczonej prawicy się cieszą. W swoich szmacianych mediach będą mieli o czym mówić i pisać. Może uda im się przyćmić odejście towarzysza karczewskiego i prawdziwe przyczyny jego dymisji, te czterysta tysięcy niezgodnie z prawem wzięte. Ale partyjna prokuratura nie dopatrzy się złamania prawa. A jeśli jakiś prokurator się wyłamie, to mu się odbierze sprawę, po trzech godzina umorzy, a prokuratorowi zrobi się dyscyplinarkę. Porażkę towarzysza sasina zwalili na Koalicję Obywatelską, a kartami wyborczymi będą teraz swoje dupy podcierali. No i też się uda pewnie zatuszować przekręty z maseczkami bez certyfikatów kupowanymi przez zaprzyjaźnionego z ministrem zdrowia instruktora jazdy na nartach. Pięć baniek, co to jest. Skoro przez osiem lat polcy i polacy ... A wystarczy nie kraść podobno.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.