^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-06-10 Kolaboracja

Kuba Strzyczkowski odbiera z rąk z tzw. dobrej zmiany nominację na dyrektora Programu III, tzw. Trójkę, świeżo po tym, jak kolejni dziennikarze odeszli z tej radiostacji po tym jak zostali oskarżeni przez pisowską dyrekcję o manipulację, świeżo po tym jak kolejni dziennikarze zrezygnowali z pracy w proteście i solidarności z innymi dziennikarzami. Odbiera nominację gdy cenzura wkroczyła już na całego do Trójki, gdy banda dobrozmianowa nie ma już żadnych oporów przed chamstwem, butą, kłamstwem, manipulacją.

Jak nie rozmawia się z bandytami, nie rozmawia się z przestępcami, nie rozmawia się z terrorystami tak samo nie powinno się rozmawiać z tzw. dobrą zmianą. Każda rozmowa z nimi, przyjmowanie od nich czegokolwiek, stanowisk, jest niczym innym jak zgodą na ich bezprawne działania, legitymizowaniem ich bezczelnych metod, szwindli, krętactw, łamania konstytucji, naszych praw obywatelskich.

Nie trafiają do mnie słowa, że może oni się zmienią, że trzeba ratować to co pozostało. Dla mnie to nawet nie jest naiwność, to kolaboracja. Bo twarz ma się jedną. I gdy przyjdą kiedyś normalne czasy to nie uwierzę w tłumaczenia, że się wypełniało rozkazy i jest się bez winy.

Zdradź przyjaciół i zasady
Wyzbądź się sumienia
Propozycja jest ponętna
Na ile się wyceniasz?

Kolaboracja

Tekst wiecznie aktualny zespołu DEZERTER.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.