^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-06-21 Tydzień na zastanowienie się

28 czerwca wybory prezydenckie. Za tydzień będziemy mieli wybór: czy chcemy Polski na rubieżach Europy, satelitę Rosji, Polskę katolicko-narodowo-faszystowką, Polskę gdzie prawa mniejszości nieważne czy seksualnej, religijnej, każdej innej nie będą respektowane, gdzie prawa obywateli są łamane, gdzie uczciwych ludzi, szanujących prawo się zamyka, gdzie pod pozorem walki z coronawirusem tak naprawdę tworzy się „prawo” które mają pozwolić władzy na bezkarność, tłumienie przejawów wszelkiej obrony demokracji,  czy chcemy Polskę, gdzie pedofile w sutannach będą dalej mogli bezkarnie niszczyć bezbronne dzieci, Polskę z instytucjonalizowaną obroną tychże pedofili, Polskę gdzie w ramach obrony niby wartości katolicko-narodowych lży się innych, szczuje się jednych na drugich, sieje się nienawiść, Polskę, która będzie ruiną społeczną, obyczajową, ekonomiczną, Polskę w której afer na szczytach władzy jest bez liku, Polskę, gdzie aferzystów ze szczytów władzy upolityczniona prokuratura nie ściga?

20200611trzaskowskiplakat

Czy może wybierzemy normalną Polskę, Polskę dla wszystkich tych, którzy przestrzegają i szanują prawa, Polskę w której nie będzie istotne czy jesteś katolikiem, ateistą, muzułaminem, wyznania prawosławnego lub innego. Polskę, gdzie bez względu na kolor skóry będzie można normalnie żyć. Polskę w której będziesz mógł bez obaw, bez represji wyrazić w sposób demokratyczny swoje zdanie. Polskę szanującą prawa obywateli. Polskę w której Policja będzie nie będzie zbrojnym ramieniem reżimu, Policję, która będzie Ciebie chronić a nie zamykać bezkarnie w celi na kilka godzin. Polskę otwartą na świat, na rozwój. Polskę szanowaną w świecie, Polskę gdzie nie jest przekłamywana historia, Polskę wolną od nieudaczników w ministerialnych lawach i w Pałacu Namiestnikowskim. Polskę z prezydentem, który nie przynosi wstydu i hańby piastowanemu przez siebie urzędowi. Polskę z Prezydentem, który jest miernotą w rękach jednego małego, chorego człowieka. Polskę z której Ty i ja będziemy dumni.

 

Tak, namawiam na głosowanie na Rafała Trzaskowskiego. Oczywiście, możesz głosować na każdego innego kandydata. Ale tylko gdy zagłosujemy wszyscy Ci którym dobro tego kraju leży na sercu na kandydata, który ma szansę stanąć w szranki z tym wyrobem prezydento-podobnym, wtedy możemy zmienić Polskę. Będzie wielka szansa na zmianę.

 

Bo gdy przegramy wybory, to będziemy mieć p.....bane. Tak, p.....bane. Bo Zjednoczona Przestępczość zniszczy resztki wolności, demokracji. To już nie są przelewki, to bój o wszystko. Wóz, albo przewóz. Nie ma innej drogi. Albo zatrzymamy Zjednoczoną Przestępczość albo możemy się spodziewać w każdej chwili, że zapukają o naszych drzwi i zapuszkują.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.