^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-07-05 Trochę poświęcenia

Mamy za sobą I turę wyborów prezydenckich. Nie były to wybory zgodne z Konstytucją. Nie były powszechne, równe, w głosowaniu tajnym. Lista zarzutów do wyborów zorganizowanych przez Zjednoczoną Przestępczość jest długa. Dziwię się trochę opozycji, że przystała na postawione im warunki i je przyjęła w Parlamencie. Trudno, stało się.

Pomimo bardzo krótkiej kampanii, pomimo bardzo nierównych warunków, faworyzowaniu przez media reżimowe swojego kandydata, kandydat jeszcze Wolnych ludzi Rafał Trzaskowski uzyskał bardzo dużo głosów i przeszedł do drugiej tury.

Zastanawiałem się po co inni startują, skoro i tak nie mają szans na wejście do drugiej tury. Wiem, rozpoznawalność, wyrwanie trochę tortu, było konieczne. Ok, chcieli pokazać, że są. Dobrze. Ale teraz szanowni Panowie, czas zabawy się skończył. Teraz albo wygra Trzaskowski i będziemy mieli szansę na lepsze jutro, albo wygra ten żałosny wyrób prezydentopodobny. Wybór jest zero-jedynkowy. Nie czas na lament, że to nie jest mój kandydat, że nie wszystko mi się w nim podoba. Nie czas na to. Bo jak nie wygra Trzaskowski, to nie będzie już żadnych wyborów, wolnych, demokratycznych.

Te wybory nie są równe, demokratyczne. Podejrzewam, że Zjednoczona Przestępczość czująca, że władza, a za tym bezkarność, im ucieka, podejmie się jeszcze innych działań, włącznie z fałszowaniem wyników wyborów. A gdy im się nie to nie uda, to ich pseudo Sąd Najwyższy uzna, że wybory nie były legalne.

My, Wolni ludzie musimy iść zagłosować na Trzaskowskiego. Musimy wrzucając kartkę do urny zamanifestować: MAMY DOŚĆ. Mamy dość łamaniu prawa, konstytucji, mamy dość bezkarności Zjednoczonej Przestępczości, mamy dość afer, mamy dość dzielenia Polaków, mamy dość nienawiści.

Daj sobie i mnie szansę na życie w wolnym kraju. Nie bądź niewolnikiem, nie żyj pod pręgierzem. Bądź Wolny.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.