^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-08-11 Białoruś się budzi

Ukraina kiedyś się obudziła. Był Majdan.
Teraz z niewoli budzi się Białoruś.
I tam i tam lała/leje się krew. Ludzie ginęli/giną.
Przychodzi czas, że zdrowa część społeczeństwa mówi stop dyktaturze, reżimowi.

A w Polsce? W Polsce ciepła woda z kranu razy dwa. Jest super, prawdziwemu Polakowi, Patriocie, Katolikowi żyje się dobrze, godnie. Reakcyjne karły zgniłego zachodu z tęczą w logo są likwidowane. Wszak jak to powiedział jeden Katolik, to nie są ludzie, to jest ideologia. Media, te niemieckie, działające na smyczy liberałów się spolonizuje, inne w jakiś sposób się zneutralizuje na podstawie jakiejś ustawy, którą dla dobra tej rdzennej Polski przez parlament przepcha w krótkim czasie. I będzie dobrze jak nigdy. Jeśli jednak gdy nawiedzą Cię wątpliwości, obejrzyj media reżimowe, one powiedzą kto jest przyjacielem, kto jest Twoim wrogiem.

Jak uczy historia, każdy reżim kiedyś upada. Często upadkom towarzyszy krew, śmierć. 1989 roku gdy komunistyczny reżim padł, odbyło się to bezkrwawo. To był ten wyjątkowy czas. Obawiam się, że to się już nie powtórzy. Gdy będzie padał reżim Zjednoczonej Przestępczości to poleje się krew. Będzie Majdan ale w Warszawie. Czy teraz, gdy pacyfikują młodych ludzi z środowiska LGBT? Wątpię. Po pierwsze Prawdziwy Polak jest antysemitą nienawidzi pedałów, nienawidzi kolorowych, ciapatych, brudasów, nienawidzi innych. Wyssał to z mlekiem matki i na lekcjach religii. Za Włochatym (taki punkowy zespół): antysemityzm bez Żydów, rasizm bez kolorowych – taki Polski fenomen. Więc jakże może wstawić się za pedałem. Prawdziwemu Polakowi przeszkadza pedał, pedofil w sutannie nie. Kolejny Polski fenomen. Po drugie, opozycja. Jest mierna. Ta cała Zjednoczona Przestępczość to ma dużo szczęścia. Bardziej nieudacznej opozycji to chyba nie można wymyślić. Gdzie są ci opozycyjni parlamentarzyści, gdy młodych ludzi policja partyjna zwija na ulicach, gdy faszyści biją słabszych? Gdzie byli gdy zwykłych ludzi, z napisem Konstytucja policja partyjna wsadza do radiowozów i wywozi na komisariaty? Nieliczni nie pomogą. Ale gdyby stanęli zwartym szykiem między nami a sługusami Zjednoczonej Prawicy to zdrowa część społeczeństwa może by wyszła z domów, przestałaby myśleć wyłącznie o sobie.

Ale zanim to się stanie, gdy staniemy po jednej stronie barykady a po drugiej uzbrojone pachołki Zjednoczonej Przestępczości, jeszcze dużo złego musi się stać. Pojedyncze przypadki, które może w końcu doprowadzą do eksplozji, wyzwolą tsunami, które zmyje ten prawicowy syf.

P.S.

A co zrobiła Polska pod rządami Zjednoczonej Przestępczości dla Białorusi. W 2017 roku zaprzestała finansowania telewizji Biełsat, jednej z nielicznych, które nie podlegały reżimowi. Czas pokazuje, że jak każdy reżim, tak i Zjednoczona Przestępczość chciałaby, aby jak i na Białorisu tak i w Polsce też nie było niezależnych mediów, któe mogłyby patrzeć włądzy na ręce.

 

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.