^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-08-20 Katolicki szariat

Pani Kaja Godek, zaangażowana "fundamentalistyczna" działaczka katolicka nie ustaje aby w Polsce zaczął odpowiadać odpowiednik muzułmańskiego szariatu tylko w wersji katolickiej. Jak wszem wobec wiadomo jest wielką przeciwniczką aborcji. Niezależnie od przyczyny, która skłania kobietę do aborcji. Że dziecko jest efektem gwałtu, że urodzi się upośledzone i zaraz umrze. W jakiś sposób może i z nią powiązani ludzie wysyłają samochody na ulice miast, na których są zdjęcia z aborcji. Sam coś takiego widziałem i powiem szczerze straszny widok, którym szokują chrześcijanie. Te okrutne zdjęcia są dostępne również dla dzieci. Ale cel uświęca środki, nieprawdaż?

Od niedawna fundamentaliści wysyłają na ulice furgonetki, na których szkalują osoby ze środowiska LGBT. Osobiście tego przekazu miłosierdzia katolików nie widziałem i ale pewnie jest dosadny skoro wywołuje nawet agresywne postawy pośród ludzi, których osobiście nie pochwalam. Podobno przekaz na furgonetkach jest zmanipulowany. Ale Bóg im wybaczy kłamstwo, wszak dla niego to czynią.

Ale ostatnio Pani Kaja Godek w złożyła w parlamencie projekt ustawy w ramach Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej Stop LGBT. "Inicjatywa" zakazującej zgromadzeń podczas których dochodziłoby m.in. do "propagowania rozszerzenia instytucji małżeństwa na osoby tej samej płci". W projekcie jest szereg ograniczeń, których zgromadzenia nie mogłyby dotyczyć.

Projekt super. Tak jak strefy wolne od LGBT. Wszak pisowski wyrób prezydentopodobny powiedział, że to nie są ludzie tylko ideologia.

Myślę, że towarzysze, katolicy, miłosierni powinni pójść dalej. Może oznakować tych z LGBT jak naziści osoby homoseksualne w obozach koncentracyjnych bodajże różowym trójkątem, albo jak Żydów gwiazdą Dawida? I wtedy byłoby z daleka widoczne, że taki pedał, idąc po Częstochowie narusza wartości religijne, kala święte miasto swoim oddechem, swoją bytnością tam. A może tych LGBT wzorem jak przed wojną wysłać na Madagaskar?

Jest pole do popisu. Dzisiaj LGBT, jutro powiedźmy ci z koszulką z napisem Konstytucja, pojutrze ateiści, innowiercy. Tyle ludzi można poniżyć, splugawić, a wszystko z bogiem na ustach i pewnie krzyżykiem na łańcuszku na szyi. Ach to miłosierdzie katolickie. Wszak mogliby mordować, a tylko poniżają.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.