^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-09-24 Radio Nowy Świat

Zjednoczona Przestępczość niszczy co może. Chyba zgodnie z hasłem, co by tu jeszcze spieprzyć panowie. Niszczą wszystko ze skrupulatną konsekwencją, co jest swoistą ciekawostką w przypadku takich życiowych nieudaczników. A może tak jest, że miernotom jedynie niszczenie się udaje i przychodzi łatwo. Wspaniali fachowcy zniszczyli bardzo wiele, w tym moje ukochane radio Trójkę, o czym już kilka razy napisałem.

Ale w tym smutnych czasach są też i dobre wiadomości. Otóż, kilka miesięcy temu na portalu patronite.pl pojawił się projekt nowego radia, które będzie bez reklam, bez polityków, utrzymywane z dobrowolnych słuchaczy. Za projektem stali byli pracownicy Trójki. Nie trzeba było dużo czasu, aby efekty zbiórki zaskoczyły wszystkich. Na koncie wpłaty sięgają kilka milionów złotych.

20200924radionowyswiat

Dzięki energii wielu zapaleńców i ludzi, dla których Trójka kiedyś były czymś ważnym powstało radio Nowy Świat. Dzięki wpłatom patronów radio nadaje od kilku miesięcy. Wydaje mi się, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Śpieszę poinformować, że jest i dwugodzinna audycja o punk rocku, którą prowadzi perkusista Dezertera Krzysztof Grabowski, w każdy poniedziałek od 14 do 16.

Jest wiele głosów z starej, dobrej Trójki. Budzę się i włączam Radio Nowy Świat, i dzień wydaje się od razu lepszy. Minęły, mam nadzieję, bezpowrotnie lata 2015-2020 kiedy nie słuchałem radia.

Nieskromnie napiszę, że jestem również patronem, skromnym co prawda, ale regularnym. Dzięki temu mam możliwość wysłuchania kiedy chcę historycznych audycji, które są dostępne w tzw. podcastach.

Jeśli chcesz posłuchać dobrego radia, niekomercyjnego, bez reklam, bez polityków, radia z obiektywnym komentarzem, wpisz w komputerze czy w smartfonie https://nowyswiat.online/  i daj się ponieść dobrym dźwiękom.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.