^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-10-23 Religijny fanatyzm

Uff, dobrze, że wczorajszej nocy nie napisałem tego co myślę. Bo słowo skurwysyny powtarzałoby się częściej. Przepraszam, że używam takiego słowa, ale nie odnajduję innych słów którymi mógłbym opisać tych, którzy z kobiet, z nas robią niewolników.

Wczoraj trybunał konstytucyjny z towarzyszką julią, magister, towarzyskim odkryciem posła kaczyńskiego, trybynał Zjednoczonej Przestępczości uznał, że niezgodny z konstytucją jest zapis zezwalający na aborcję z przyczyn eugenicznych, czy jakoś tam. Prościej, przepis zezwalający na aborcję, gdy dziecko może urodzić się z wadami.

J…..ni fanatycy religijny, sku…..ny, je…..na sekta katolicka, chce zmusić kobiety do rodzenia dzieci, które będą chore, upośledzone, które mogą umrzeć zaraz po porodzie, w męczarniach. Dla tych je…ch fanatyków nie ma to znaczenia, że kobieta będzie cierpieć, że będzie cierpieć dziecko, że rodzina będzie cierpieć. Oni mają to w DUPIE. Je…ny fanatyzm się liczy.

Ja się ku…wa pytam, gdzie jesteście je…ni fanatycy, gdy trzeba nieść pomoc tej kobiecie, dziecku rodzinie. Gdzie ku…rwa jesteście? Gdzie jest to je….ne katolickie państwo? Ma w dupie kobietę, dziecko, rodzinę. Gdzie jest ta wasza na każdej mszy omawiana w przerwach między seansami nienawiści postawa miłosierdzia do bliźniego? Nie ma. Wasza sekta, to sekta nienawiści, pogardy do bliźniego.

Każecie kobietom, sku….ny rodzić dzieci. A później nikt z was nie pomoże. Zostawiacie ludzi samych, bez pomocy, a później uznacie, że dodatek na opiekę dla dziecka niepełnosprawnego należy obniżyć albo odebrać ba kasa potrzebna jest do Torunia, albo muzeum jakiegoś jana któregoś, albo na inny ważny cel religijny. Sku…..ny.

Zaczynam was nienawidzić. Bo nie można być obojętnym wobec waszej pogardy dla innych, waszej nienawiści.

A może zaczniecie od siebie sku…ny. Może od pedofilów w sutannach? Od mafii w sutannach? Może zaczniecie pomagać bliźnim? Nie. Wasza je…na wiara tego was nie nauczyła. Memlacie dekalog a i tak nienawidzicie innych.

Gdy patrzyłem na tych młodych ludzi demonstrujących w Warszawie, to szlag mnie trafiał, że tak daleko mieszkam, że mnie tam nie ma. Bo każdy uczciwy człowiek powinien tam być.

 

I jeszcze jedno ważna kwestia na koniec. Dlaczego tylko tę jedną z trzech możliwych dostępnych aborcji zakazaliście, a co z aborcjami za gwałt albo gdy matka może umrzeć? Przecież według was to też morderstwo taka aborcja. Co tam kobieta. Ma rodzić. Ma być posłuszna, pewnie zgodnie z waszą wiarą.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.