^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-10-24 Naiwni szlachetni ludzie

Gdy był czas pomiędzy pierwszą a drugą falą zakażeń ciulowirusem Zjednoczona Przestępczość zajęta była sobą. Coś wpadło w tryby tej doskonałej machiny mafijnej. Coś zaczęło skrzypieć. Nie wiem o co chodzi, a za starym przysłowiem, gdy nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o pieniądze. Pewne dla kogoś, dla jego rodziny, dla znajomych zabrakło etatów w rządzie, w spółeczkach, i znajomi królika, bez znaczenia jakiej profesji i jakich kompetencji nie dostali dobrze płatnych posadek. A gdy są pieniądze to jest i władza. No i bandyci żarli się między sobą. A druga fala ciulowirusa się zbliżała. Może przed drugą falą miały nas obronić wały na respiratorach? Pobożne życzenia.

I gdy w końcu nadszedł ten moment, gdy zarażonych przybywa bardzo szybko, to państwo z dykty zaczęło się sypać. Wiecznie niedoinwestowana służba zdrowia zaczęła się całkowicie sypać, karetki z pacjentami jeżdżą od szpitala do szpitala, ludzie w nich umierają a propaganda reżimu nadaje z maniacką zaciekłością, że wszystko jest OK, rząd czuwa nad nami.

Państwo z tektury, po powstaniu z kolan wali się na ryj. IV rzesza narodowo-patriotyczno-katolicka, to kolos już bez nóg.

Ale w tym kraju są jeszcze wspaniali ludzie. Gdy reżim, na gwałt, bo zmarnował czas na zajmowanie się sobie, buduje narodowe szpitale, znajdują się ludzie, którzy chcą w nich pracować, bo chcą pomóc. Wielki szacunek mam dla Was.

Ale na jedno chciałem Wam zwrócić uwagę. Dzisiaj Was chcą, ale oni bezczelnie Was wykorzystają, szczególnie w swojej propagandzie, przemielą, a później wysrają. Poszczują na Was ciemny lud w swojej propagandzie, że robić Wam się nie chce, że wszystko to Wasza wina, a gdy ciemny lud zlinczuje już Żydów, LGBT to weźmie się za lincz na Was.

Nie wchodźcie w układ z reżimem. Z tymi bandytami. Bo źle na tym wyjdziecie.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.