^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-10-26 Wojny dzień czwarty

Artykuł zawiera słowa ogólnie uznawane za wulgarne, ale przychodzi taki czas, że nie można inaczej.

 

Od czasu wypowiedzenia Polkom, Kobietom przez Reżim, przez Zjednoczoną Przestępczość, przez mafię pedofilską w sutannach wojny minęły cztery dni. Od czterech dni Polki, Kobiety wspomagane przez mniej licznych mężczyzn wychodzą na ulicę i walczą o swoje prawa, o prawo wyboru.

 

20201026bielsko1

One walczą również o nasze prawa, nie można o tym zapominać. Trzeba iść razem z nimi. Bo nie dziś, może nie jutro, ale ten reżim może przyjść po każdego z nas. Tylko razem możemy zmienić świat na lepsze. Przestańcie być odważni tylko w Internecie, lajkując, pisząc posty. Wyjdźcie na ulice. Przez pięć lat starsi i średniaki wychodzili w obronie Konstytucji, Wolnych Sądów, praw obywatelskich. Młodych można było liczyć na palcach. Ale bandyci tak dopiekli, że młodzi w końcu wyszli na ulice. Nie możemy, w tym również ja, średniak, przed pięćdziesiątką zostawiać ich samych. Może teraz nie obalą reżimu, przyjdzie zmęczenie, reżim wyśle na ulice żandarmerię wojskową, faszystów, żołnierzy chrystusa, dziewice maryi, różańcowe bataliony, czort jeszcze wiec co. Wojna trwać będzie dalej, ale bitwę niby reżim wygra i pedofile w sutannach. Ale te młode kobiety będą pamiętać, kto im piekło na ziemi zgotował, kto im ich fundamentalne prawa odbiera, kto katolicki szariat wprowadza, kto cofa do średniowiecza. I gdy przyjdzie oddać głos na wyborach to wybiorą słusznie. Tylko do tego czasu może już nie być wolnych, demokratycznych wyborów. Więc może jednak trzeba jeszcze z większą siłą teraz krzyczeć JEBAĆ pis, WYPIERDAĆ: duda, kaczor, kler.

20201026bielsko2

A propos  tej czarnej mafii. To nie przypuszczałem, że tak szybko spełnią się moje marzenia, że za te lata siania nienawiści na seansach sekty w ich kościołach, za te lata pogardy dla innych, za ciągnącą się lata pedofilię, za całe skurwysyństwo które czynią (choć są też tam uczciwi ludzie), za nagonkę na LGBT usłyszę na ulicy JEBAĆ kler. Takiego radykalizmu się nie spodziewałem. Ale chcieliście wojny, to ją macie. Wasza władza, powoli się chyli ku upadkowi. Dzisiaj młodzi ludzie, liczni mówią do was WYPIERDALAĆ. Zastanawiałem się czy to jest dobrze, gdy Strajk Kobiet wchodzi do tych waszych niby świętych miejsc? Ale wy przecież całe lata sami je profanujecie, chcecie rządzić macicami, wpieprzacie się w nasze życie z buciorami umazanymi nieszczęściem małych dzieci, wyssanymi pieniędzmi na wasze zbytki, deprawacją, dewiacją, mafijnymi układami. Więc nie liczcie na wyrozumiałość i szacunek, skoro nie macie go dla innych.

20201026bielsko3

Dzisiaj, w poniedziałek, przyszedłem pod Ratusz. Jeszcze o 17:45 nic nie zapowiadało, że będzie tak licznie. Było. Uwierzcie, że było. Co prawda w piątek w Warszawie było bardzo dużo ludzi, ale Bielsko-Biała nie musi się wstydzić. Szacun dla Was drogie Panie, młode Panie. Szacunek dla organizatorki czy organizatorów. Zebraliście tak licznie ludzi. A później poprowadziliście ich na spacer wzorem Warszawy z piątku. Centrum Bielska-Białej stanęło. Dosłownie. Przemaszerowaliście przez centrum, auta stały. Pokazałyście, że nie trzeba było WAS WKURWIAĆ. Pomiędzy starymi kamieniczkami pięknie niosło się JEBAĆ pis. WYPIERDALAĆ. Pod Sądem Okręgowym, w miejscu gdzie często odbywały się manifestacje w obronie Konstytucji, sądów, był wolny mikrofon. A później znowu pociągnęliście ludzi na spacer i znowu zatrzymaliście miasto. Wielki dla Was mam podziw. Jesteście młode i dajecie radę. Jest nadzieja dla tego kraju, że wyrwie się z okowów prawicowej, katolickiej niewoli. Chciałbym żyć w takim kraju. Czego Wam i sobie życzę.

20201026bielsko4

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.