^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-10-27 Jeszcze więcej nienawiści i nie tylko

Artykuł zawiera słowa ogólnie uznawane za wulgarne, ale przychodzi taki czas, że nie można inaczej.

 

Będzie wojna, będzie wojna,
Będzie krwawa rzeź.

 

Wróciłem z kolejnego protestu i nie mogę oczom uwierzyć. Karakan nawołuje do wojny. Do wojny w obronie miejsc kultu. A przecież wczoraj napisałem: reżim wyśle na ulice żandarmerię wojskową, faszystów, żołnierzy chrystusa, dziewice maryi, różańcowe bataliony, czort jeszcze wiec co. Cholera, prorocze słowa. Na wezwanie do boju odpowiedział szybko towarzysz duda, ze zbrojnego ramienia Zjednoczonej Przestępczości: słonidarności. Aktyw robotniczy, wraz z faszystami, narodowcami, będzie bronił miejsc kultu przed nami. Co za wspaniały sojusz, kler i narodowcy, kler i faszyści. Jako oręż proponuję krzyże z waszym bogiem. Jak będą masywne, więcej bólu wyciśniecie, większe rany, może zaostrzone z jednej strony, zawsze będziecie mogli dźgać.

I krzyczeć: zajebać lewaka w imię boga. A może Chrystus tak chciał. Taka wola boga, zajebałem krzyżem wroga. Super hasło. Możecie już je jutro stosować, oddaję bez praw autorskich.   

W obronie miejsc świętych możecie wszystko. Policja was obroni, prokuratura ziobry uzna, że nic się nie stało, a sąd pisowski lewaka skaże. Bo każda ręka podniesiona na kościół święty musi być odrąbana.

Ot chichot historii. Faszyści, narodowcy, solidarność, tak lżąca środowisko LGBT, będzie bronić homoseksualistów w sutannach, pedofilów z kleru.

Jak już jestem przy homoseksualistach, do których nie mam nic, to uważam, że nie powinniśmy krzyczeć jebać kler. Bo jakaś część z nich mogłaby czuć sodomistyczną przyjemność, a za piekło które czynią na ziemi, robić im dobrze nie wolno.

A jak było dzisiaj w Bielsku-Białej? Bardzo licznie, bardzo głośno. Poszliśmy na spacer. Było sporo nowych haseł. Gdzieś koło Sfery szukaliśmy stasia pięty. Nie pojawił się. Może będzie od jutra bronił miejsc kultu religijnego, wszak jako praktykujący katolik, szczególnie jeszcze niedawno na miesięcznicach z jakąś tam panną był taki dzielny.

Jak zwykle było często WYPIERDALAĆ I JEBAĆ pis. Myślę, że zrobię sobie taki miks z tych haseł i ustawię sobie jako dzwonek w telefonie. Aby nie zapomnieć o was dranie.

Chciałem podziękować organizatorkom. Dajecie radę.


Karakan wypowiedział wojnę kobietom. Chyba się przeliczył. Każdy dzień naszych protestów obnaża to państwo. Obnaża, że nie tylko jest państwem z dykty, że rządzą nim miernoty, ale jeszcze, że to państwo nie jest wstanie wyegzekwować prawa. Tysięce ludzi tłumnie wychodzą na ulicę, krzyczą JEBAĆ pis, a pis jest bezradny. Nie zamkną wszystkich, nawet nie próbują. W związku z tym Karakan nawołuje do wojny polsko-polskiej. Ba, chwilami to będzie wojna katolicko-katolicka, bo mimo całej pogardy którą mam dla mafii pedofilskiej w sutannach, nie zamierzam wchodzić do tych wątpliwej świętości miejsc. Przecież dla was największą karą będzie jak tam nikt nie będzie przychodził. A wojna będzie się toczyć pomiędzy katolikami, bo większość tu to katolicy.

A gdy już obronicie kościoły, to w jaki sposób żołnierze chrystusa, bataliony różańcowe będą weryfikować kto jest godzien wejść do kościoła, a kto nie bo jest wrogiem? Ciekawe. Może test wody święconej? Wiem, w swej niezmierzonej mądrości ędraszewski albo dziwisz coś wymyślą, że aż klękajcie narody.

Jeszcze kilka dni temu mateuszek kłamczuszek nawoływał seniorów, aby pozostali w domu, aby nie ryzykowali, a dzisiaj kaczyński namawia ich, ba, wzywa do obrony kościołów. Upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu. Mohery będą bronić kościołów, bo faszystów jest za mało, a jak umrą na covida to ZUS będzie miał mniej emerytów. Towarzyszu jarosławie, jesteście przebiegli, geniuszu tysiąclecia, ale Z KRWIĄ NA RĘKACH.

 

 

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.