^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-10-29 Protest w Bielsku-Białej

Artykuł zawiera słowa ogólnie uznawane za wulgarne, ale przychodzi taki czas, że nie można inaczej.

 

Czwartek, pada deszcz. Godzina 18, przed Ratuszem w Bielsku-Białej i tak jest dużo ludzi. Jest trochę zimniej niż wczoraj i dlatego wcześniej ruszamy na spacer. Bandyci ze Zjednoczonej Przestępczości straszą organizatorów protestów więzieniem. I co? I nic. Idziemy na spacer. Ulicami miasta. Niesie się jak zwykle JEBAĆ pis, WYPIERDALAĆ. Po godzinie deszcz przestaje padać. O słabo modlili się fanatycy do swego boga aby deszcz nas rozgonił czy może zniechęcił. Więcej wiary, może kiedyś was wysłucha, wszak tą nienawiść, to całe zło to podobno to dla jego chwały. Gdyby był bóg, to na pewno by nie pozwolił aby w jego imieniu siano nienawiść, niesiono pogardę. Ale jak tam chcecie, to sobie wierzcie. Wasza spraw. Ja nie jestem z pisu aby wam zabraniać wierzyć.

Trochę postaliśmy na Placu Chrobrego, były hasła, pojawiły się nowe. I ruszyliśmy dalej. Nie wiem czy pod katedrą prawdziwi Polacy bronili symbolu pedofilii, ale na pewno było im zimno. Bo nas tam nie było.

20201029bielsko

Wyrób prezydentopodobny chyba nas posłuchał i wypierdolił z bilbordu przy ulicy Marszałka Piłsudskiego. Nie musiałem oglądać tej jego fałszywej mordy. Po półtorej godziny wróciliśmy pod Ratusz. Kolejny raz w Bielsku-Białej jego mieszkańcy, mieszkańcy okolic pokazali Zjednoczonej Przestępczości, że nie warto było zadzierać z Kobietami, że miłe to już były i jedynie co mogą zrobić rządzący to  WYPIERDALAĆ.

Jutro Strajk Kobiet wzywa na marsz na Warszawę. Stawię się tam na wezwanie. Dołączę do rzeszy wkurzonych Kobiet aby wykrzyczeć, aby pokazać, że jesteśmy, że się nie boimy i powiedzieć razem: WYPIERDALAĆ. Teraz będzie nas tyle, że mnie tym razem nie zamknięcie.

Na Warszawę...

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.