^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-10-30 Warszawa ponownie

Artykuł zawiera słowa ogólnie uznawane za wulgarne, ale przychodzi taki czas, że nie można inaczej.

20201029nawarszawe

 

Piątek, 30 października 2020, gdzieś koło 14 godziny dojechałem do Warszawy. Prowadząc samochód odcięty byłem od bieżących wiadomości. Radia na falach ultrakrótkich nie słucham, a Radio Nowy Świat na głośniku telefonu nie najlepiej brzmi. I dowiedziałem się, że wojsko jest na ulicach, latają śmigłowce lub helikoptery. Reżim się zbroi, ale nie wolno się bać i trzeba zmierzać tam gdzie trzeba.

Metrem jadę na wojnę. Na wojnę wypowiedzianą kobietom przez reżim, przez fundamentalistów katolickich, przez nienawistnych ludzi. Nie jadę sam, są wokół inni ludzie, patrząc na plakaty wiem, że wroga mamy tego samego. Jadę metrem na wojnę, wezwany przez Strajk Kobiet, jadę jak tydzień temu. Dochodzę do Placu Zamkowego, do jednego z miejsc zbiórki. Odbijam w kierunku pomnika Małego Powstańca aby spotkać się z kolegą grotołazem z Warszawy. Policji nie ma. Za to dostrzegam prawicowe bojówki. Jest ich kilkudziesięciu. Jeszcze się kamuflują. Zawracam niezwłocznie na Plac. Zaczyna przemawiać Marta Lempart. Przypomina, kto zaczął używać słowa WYPIERDALAĆ, tak, prawicowa banda, która teraz lamentuje nad naszym językiem. A to przecież bandyci prawicowi, katolicy, między innymi z ministerstwa sprawiedliwości, z sekty kasta wysyłali kartki z wulgarnymi słowami do I Prezes Sądu Najwyższego Pani Gelsdorf. Ale o tym chędożeni hipokryci nie pamiętają, jak to katolicy.

Więc niesie się po Warszawie, tym razem do nich skierowane WYPIERDALAĆ. Na placu przed Zamkiem Królewskim robi się nagle głośno i czerwono od rac. To prawicowe bojówki, ci dumni patrioci, obrońcy wiary uderzyli na tłum. Według doniesień prasowych można się dowiedzieć, że atakowali kobiety, jedna z nich wymagała opieki medycznej po uderzeniu pałką. Policja dopiero po jakimś czasie interweniuje. Dlaczego tak późno można by spytać? A może ciężko im atakować nieformalne bojówki rządu? Jak się później kamińskiemu wytłumaczą, że swoich leją?

Ruszamy, widzę jak prawicowcy rozpędzeni przez Policję wchodzą pośród manifestujących. Idziemy przez Warszawę. Nie słyszę szczekaczek policyjnych, aby się rozejść. Reżim nie atakuje. Tym razem jest mniej wojowniczo. Marta Lempart mówi, że teraz nie tylko domagamy się uznania, że to co powiedziała magister przyłębska, to jest gówno warte, teraz domagamy się dostępnej aborcji, wolnego Trybunału Konstytucyjnego, niezależnego, wolnych sądów i najlepiej aby pis WYPIERDALAŁ.

20201030warszawa01

Na wysokości Pałacu Kultury, na ramieniu wielkiego dźwigu został rozwieszony bardzo dużych wymiarów transparent: NIE JESTEŚMY SAME, GREENPEACE. Doszliśmy do Ronda Kobiet (obecnie jeszcze jakiegoś Dmowskiego). Jak okiem sięgnę morze głów ludzkich, niemożliwe że jest nas tak dużo.

20201030warszawa20

Docierają informacje, że przy Rondzie De Gaulle’a atakują prawicowe bojówki i musimy się ścieśnić. Jest problem, bo jest nas bardzo dużo. Według obserwatorów z Miasta Stołecznego Warszawy jest nas 100.000 (sto tysięcy ludzi). Ale karakan dostał w pysk, cała Zjednoczona Przestępczość, bandyci z pis. Sto tysiecy ludzi na ulicach samej Warszawy a ile w całej Posce? TRZEBA BYŁO NAS NIE WKURWIAĆ, się niesie. Jest głośno, jest tłocznie. Ruszamy na Żoliborz, do karakana. W końcu dociera do mnie córka. Idziemy razem, mamy plakaty.

20201030warszawa45

Jest mniej skandowania, JEBAĆ pis, WYPIERDALAĆ, NIE BĘDZIEMY SIĘ UŻALAĆ PROSTE HASŁO WYPIERDALAĆ. Marsz trwał długo. Doszliśmy na Plac Wilsona. Po przemowach trwa w najlepsze największa dyskoteka epidemicznej Europy. Ludzi cały czas dochodzą z centrum Warszawy. Większość nie zmieści się na Placu Wilsona. Prawicowe bojówki co jakiś czas gdzieś atakują. Policji jak na lekarstwo. Dopiero później na zdjęciach widzę gdzie byli. Nie chronili Narodu, ale karakana. Gdzieś po 21, czy może po 22 wracamy do centrum Warszawy, razem, aby było bezpiecznie. Ludzie się bawią, karnawał wolności trwa, na pohybel pisowi, narodowcom, fundamentalistom katolickim. WYPIERDALAĆ.

 

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.