^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-11-05 Przemyślenia na temat Strajku Kobiet

Artykuł zawiera słowa ogólnie uznawane za wulgarne, ale przychodzi taki czas, że nie można inaczej.

 

20201105strajkkobiet

 

Dwa tygodnie temu trybunał konstytucyjny magister julii pokłonił się nad pytaniem posłów Zjednoczonej Przestępczości i coś tam postanowił. Wydumał, że aborcja jest niezgodna z konstytucją, nie można jej przeprowadzać nawet gdy dziecko urodzi się i za chwilę umrze, albo umrze kilka dni później. Ten tzw. trybunał konstytucyjny, instytucja, która jest obsadzona nieprawidłowo, niezgodnie z prawem, nie może w państwie demokratycznym orzekać co jest zgodne z konstytucją a co nie. Niestety Polska nie jest państwem demokratycznym i coś niezgodne z prawem za zgodą Zjednoczonej Przestępczości jest bytem politycznym który ingeruje w nasze prawa.

Dwa tygodnie temu, to zbiorowisko kolesi pod przywództwem magister julii miało rozstrzygać jeszcze kilka innych ważnych kwestii (np. czy dezubekizacja jest zgodna z prawem), ale towarzyszka julia nie była pewna czy nawet nominaci Zjednoczonej Przestępczości orzekną tak jak Zjednoczona Przestępczość sobie życzy. I tak kolejny raz okazało się, że ta instytucja nie jest Trybunałem Konstytucyjnym, ale partyjną przybudówką Zjednoczonej Przestępczości.

Bełkot magister julii wywołał burzę. Kobiety ze Strajku Kobiet wzburzone, wkurwione wezwały Kobiety aby broniły swoich praw przed fanatyzmem religijnym, przed bandytami z prawicy wspomaganymi przez czarną pedofilską mafię. Kobiety, a wraz z nimi mężczyźni wychodzą na ulice od dwóch tygodni. Ja też razem z nimi. Protesty swoje apogeum, jeśli chodzi o ilość uczestników miały w zeszłym tygodniu. W piątek, w Warszawie było nas ponad 100 tysięcy ludzi.

Chyba za trzęsło bandytami. Do dzisiaj nie ogłoszono bełkotu magister julii i na razie jej bełkot nie jest prawem, co wkurza fanatyków religijnych i pedofilów w sutannach. Już w zeszłym tygodniu pisowski wyrób prezydentopodobny zaproponował kompromis aborcyjny. To wszystko wskazuje, że protesty uliczne mają sens. Ta banda boi się nas, ale tylko wtedy jak jest na wielu. Niestety, z czasem aktywność społeczeństwa maleje. Obserwuję to na protestach w Bielsku-Białej. Jest nas już coraz mniej. W środę było nas tylko kilkaset osób.

Obawiam się, że za tydzień gdy będzie nas jeszcze mniej, ta sama policja, której teraz ludzie dziękują za pilnowanie ładu na protestach będzie nas spisywać, zamykać, a na pewno przymykać oko gdy prawicowe bojówki będą atakować, bić, lżyć protestujące kobiety. Nie można zaprzestać protestów. Bo ci bandyci tylko na to czekają. Każda z Was, każdy z Was, który zostaje w domu zamiast pójść na protest, niech nie liczy, że ci bandyci zrezygnują ze swoich planów. Tym bandytom nie można wierzyć. Oni boją się tylko siły, determinacji. A jeśli jej nie widzą przeforsują kolejne pomysły, które z nas zrobią niewolników. Czy macie gen niewolnika aby dać się upokorzyć bandytom? Czy chcecie żyć jako zniewolone społeczeństwo? Bez praw? Dzisiaj walczymy o swoją przyszłość. Ja na pewno. Nie wiem jak Wy? Ale gdy usłyszę od Was narzekanie, że źle się żyje w tym kraju, ale KURWA nie mieliście czasu aby walczyć o swoją wolność, to ostrzegam, nie będę przebierał w słowach. I WYPIERDALAĆ sprzed moich oczu, niewolnicy.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.