^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-11-09 Czyżby koniec Karnawału Wolności?

Doniesienia prasowe wskazują, że Zjednoczona Przestępczość wyśle na protestujących w ramach Strajku Kobiet policję. Tak jak przeczuwałem, podziękowania skierowane do policjantek, policjantów były przedwczesne. Teraz będą nas legitymować, zamykać, bo padnie rozkaz. Będą się usprawiedliwiać, my tylko wykonujemy rozkazy. A że rozkazy bazują tylko i wyłącznie na politycznych przesłankach, nie mają umocowania w prawie, łamią Konstytucję, to policjantek i policjantów nie będzie interesować, wykonujemy rozkazy powiedzą. Zastanawiam się ile osób z pośród nich odmówi wykonania rozkazu, odejdzie z pracy, bo sumienie ich ruszy, a ilu ucieknie na zwolnienie chorobowe. A ilu z SATYSFAKCJĄ będzie wobec nas represyjnych? Widziałem takich na komisariacie w Warszawie, gdy byłem zatrzymany, jak świerzbiły ich ręce aby użyć przemocy i niestety tylko werbalnie mogli być chamscy w stosunku do mnie. Ilu takich osób jest w szeregach policji? Boję się, że za dużo.

A ile osób wystraszą te wiadomości i nie wyjdą na ulice w swojej sprawie, w obronie swoich praw, w obronie swojej godności? Pewnie wielu.

Karakan będzie się cieszył. Mogę robić wszystko. Łamać prawo i nikt mi nie podskoczy. Orędzie już wygłosił, teraz wysyła policję na ludzi, będzie jak Jaruzelski.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.