^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-11-06 Spacerujemy dalej po Bielsku-Białej

Artykuł zawiera słowa ogólnie uznawane za wulgarne, ale przychodzi taki czas, że nie można inaczej.

 

Szósty listopada, trzeci piątek na ulicy. Jestem. Tym razem w Bielsku-Białej. Ludzie się zbierają. Przychodzą. Nie zostali w domach. Nie boją się. Wyszli aby zamanifestować, że wolność, prawa człowieka są dla nich ważne. Niewolnicy pozostali w domach. I nie ma dla mnie wytłumaczenia na pozostanie w domu. Ani razu w ciągu tygodnia nie macie czasu? A gdy przyjdą do waszego domu i coś wam wezmą, też nie staniecie w obronie, bo nie macie czasu? A może fajnie jest wyciągać z ogniska kasztany cudzymi rękami, samemu siedząc w domu, nie ryzykując?

20201106bielsko1

Jest głośno pod Ratuszem, pomimo że nie ma wielkich tłumów. Ruszamy na miasto. Idziemy na spacer ulicą Stojałowskiego. Dochodzimy do Placu Chrobrego. Na początku wydawało się, że nikt nie skorzysta z tzw. wolnego mikrofonu. A później była nawet kolejka. Przeciągło się to trochę. Zimno mi się zrobiło. Na szczęście poskakaliśmy trochę. Było jak zwykle kilka słów do mafii pedofilskiej. Był i jakiś taniec wykonany szczególnie przez młode dziewczyny.

20201106bielsko2

Ruszyliśmy z powrotem pod Ratusz. Idziemy krótką trasą, ponownie ulicą Stojałowskiego. Niesie się po mieście WYPIERDALAĆ I JEBAĆ pis. Są też i piosenki. Dostrzegam te same twarze ludzi uczestniczących w poprzednich protestach. To są twarze ludzi zdeterminowanych walczyć o swoją wolność, o godność, o prawo wyboru. To są twarze ludzi z charakterem, bez genu niewolnika. Dziękuję Wam, że idziemy razem, na pohybel pisowi, narodowcom, pedofilom w sutannach.

20201106bielsko3

20201106bielsko4

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.