^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-11-09 Motoprotest w Bielsku-Białej

Artykuł zawiera słowa ogólnie uznawane za wulgarne, ale przychodzi taki czas, że nie można inaczej.

 

Obowiązek wzywa. Trzeba się stawić. Tym razem 9 listopada protestujemy w sposób zmotoryzowany. Przy Tesco w Bielsku-Białej zebrało się kilkadziesiąt samochodów osobowych, później według różnych źródeł w proteście mogło wziąć ponad 100 samochodów. Po krótkiej rozgrzewce wsiedliśmy do swoich samochodów i wyjechaliśmy na miasto. Generalnie jechałem na pierwszym biegu, migałem i naciskałem klakson. Niektóre samochody, a właściwie ich klaksony po jakimś czasie odmawiały posłuszeństwa. I tak sobie jechaliśmy powoli przez miasto.

20201109motoprotest

Taka forma protestu osobiście mi nie przypadła do gustu. Nie słyszalne są hasła, te uniwersalne skierowane do bandytów: WYPIERDALAĆ czy JEBAĆ pis. Dupa też trochę boli i prawa noga od gazu. No i nie jest to ekologiczna forma protestu. Nie ma możliwości ruchu, spalenia kalorii. Ale za to ciepło było.

Gdzieś na ulicy Żywieckiej jakiś obrońca wiary katolickiej pałętał się pomiędzy samochodami z plakatem: LEWACTWO ROBACTWO. Został generalnie zignorowany, usłyszał może WYPIERDALAJ. Następnego dnia od kolegi, uczestnika protestu dowiedziałem się, że obrońca wiary katolickiej, zaniemówił, gdy usłyszał od niego: pedofilów bronisz?

Dziwna dla mnie to była jazda. Światło czerwona, ja migam, obok policja. Jadę dalej. Chwilami robiliśmy korytarz życia, aby puścić autobusy, czy samochody uprzywilejowana. Raz miałbym stłuczkę, gdy pewna niewiasta w swoim super aucie, a mało co mnie nie staranowała, była widocznie zdenerwowana, może bała się, że nie zdąży na wymianę tipsów, botoksu czy czegoś tam bardzo ważnego. Rozumiem ją w całej rozciągłości. Są rzeczy ważniejsze niż wolność, prawa obywatelskie.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.