^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-11-16 Bielsko dalej strajkuje

Artykuł zawiera słowa ogólnie uznawane za wulgarne, ale przychodzi taki czas, że nie można inaczej.

 

20201116strajkkobiet

16 listopada 2020 roku, kolejny dzień protestu w Bielsku-Białej.

I jak się spodziewałem, zostali, może nie najtwardsi, ale ci co wiedzą co Zjednoczona Przestępczość nam szykuje i się na to nie godzą. Doliczyłem się na Placu Chrobrego 48 osób. Ktoś powiedział, że było o 10 więcej. A gdzie reszta z tych dziesięciu tysięcy sprzed dwóch tygodni? No gdzie zadać by można pytanie. Na II zmianie wszyscy? W zamkniętych hipermarketach? Deszczu się bała? Ale nie padało. A może walka o wolność i godność już nie jest modna? Może wstyd dopominać się o swoje prawa? Lepiej żyć pod butem pisiora? Strach obleciał? Epidemia w końcu poruszyła?

20201116bielsko1

Powoli stajecie się niewolnikami. Te słowa kieruje również do moich znajomych, krewnych. Nie chce mi się z wami rozmawiać. Mam w dupie znajomych, rodzinę, co kuli się po kątach, na facebuku coś napiszą złego o pis i z domu nosa nie wyściubi. Gen niewolnika nosicie silny, karakan byłby z was dumny. Jeśli myślicie, że was nie dotknie ta banda, to jesteście w wielkim błędzie. Już was ich rządy dotykają, ale wy jesteście tak naiwni? głupi? tępi? że tego nie dostrzegacie. A gdy wstajecie rano to jak możecie w lustro w swoje odbicie spojrzeć? Nie macie odruchu na wymioty?

20201116bielsko2

Tak, było nas niewielu w Bielsku-Białej, ale po mieście się niosło WYPIERDALAĆ  i JEBAĆ pis. Pomachałem trochę swoją nową flagą Strajku Kobiet. Na manifestacjach w obronie Konstytucji, sądów Pani Staniszewska mówiła, że po wprowadzeniu stanu wojennego, tych co stawiali opór komunistom było niewielu a jednak komunizm upadł. Mam nadzieję, że historia się powtórzy, pomimo, że będzie nas niewielu.

 

P.S.

Gdy staliśmy pod Ratuszem przeszła koło nas grupka młodych ludzi komentując, co to za protest gdy Ratusz się nie pali, na co odpowiedziałem: nie jesteśmy narodowcami aby podpalać.

20201116bielsko3

A to już ja po "spacerze".

20201116bielsko4

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.