^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-11-18 Bilans dnia

18 listopada 2020 w Bielsku-Białej było spokojnie na Placu Chrobrego. Miał tam miejsce cichy protest w ramach Strajku Kobiet. Paliliśmy świece, niektórzy użyli kredy i pisali po płytach chodnikowych hasła. Było nas ponad 100 osób. Postaliśmy koło 20 minut. Jak wspomniałem na początku, było spokojnie. Ale nie wszędzie jak w Bielsku-Białej było w Polsce.20201118bielsko9

Wczoraj w Warszawie manifestujących ludzi zaatakowali bandyci. Niektórzy z bandytów byli umundurowani w mundury z napisem policja a niektórzy w cywilnych ubraniach, zakapturzeni. Ci nieoznakowani, uderzali kobiety pałkami teleskopowymi. Wywołali popłoch pośród manifestujących. Zachowywali się jak narodowcy atakujący z zaskoczenia. Atakowali stojące pokojowo kobiety. KOBIETY, BEZBRONNE. Dlatego nie należy im się szacunek, określenie bandyci pasuje jak ulał. Bo atak na stojące kobiety, nagły, bez ostrzeżenia, bez motywów jest bandycki, a atakujący są bandytami. Bandytów na naród, na obywateli, na kobiety wysłał kaczyński. Wcześniej wzywał bandyckie bojówki, narodowe, faszystowskie do obrony podobno zagrożonych kościołów, wiary, pedofili. Skoro jego wezwanie nie spotkało się z wielkim odzewem, bo nawet po stronie bojówkarzy prawicowych nie ma wielu damskich bokserów, to wysłał na kobiety bandytów w mundurach. I bez mundurów.

Panowie bandyci. Przypomnę wam, na co wskazuje historia, każda dyktatura kiedyś się kończy. Przyjdzie czas rozliczeń. Nie ukryjecie swoich bandyckich zachowań, łamania prawa, bo mamy prawo manifestować, nie zostały żadną ustawą ograniczone nasze prawa wynikające z Konstytucji. To wy łamiecie prawo i za to będziecie odpowiadać. Kiedyś podczas procesów w Norymberdze kaci z SS i innych organizacji bronili się, że oni tylko wykonywali rozkazy. Wy też tylko wykonujecie rozkazy, łamiąc prawo? Jesteście tak samo odpowiedzialni za krzywdę dziejącą się na ulicach.

Wczoraj bandyci łamali prawa posłów. Wczoraj bandyci uderzyli na kobiety. A gdzie byliście bydlaki, gdy narodowcy szli przez Warszawę i plugawili święto niepodległości? Czy otaczaliście kordonem narodowców, legitymowaliście ich? Nie, nie byliście wtedy tacy dumni. Tuliliście ogon. Bo po pierwsze nie macie odwagi startować do narodowców, pomimo, że oni łamali prawo. Po drugie, swoich zamykać nie będziecie.

Wczoraj pseudo sąd odebrał immunited sędziowski Panu Igorowi Tulei. Kolejny krok łamania prawa. Polska nie jest krajem prawa, każdy dzień o tym dobitnie przypomina. Bandyci atakują kobiety, uniemożliwia się posłom wykonywanie mandatu poselskiego, banda kolesi odbiera sędziemu immunitet. To jest bandycki kraj.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.