^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2020-11-23 Motoprotest w Bielsku-Białej

Stawiłem się 23 listopada na parkingu przed Tesco w Bielsku-Białej na kolejny Motoprotest organizowany przez Strajk Kobiet. A dlaczego? Bo tak trzeba było.

20201123bielsko

Na parking przyjechałem już z udekorowanym Punkowozem. W sobotę, w jaskini wpadłem na pomysł, co mogę zrobić. Przy współudziale Magdy zrobiłem toto, widoczne na zdjęciach. Dupy nie urywa, Błyskawica model 001, ale lepszy rydz niż nic. Pragnę poinformować, że rozpocząłem pracę nad Błyskawica model 002.

20201123motoprotest1

Gdy tak na chwilę stanąłem pośród innych ludzi, przestrzegając zaleceń premiera krzywoustego, dystans, maseczka z błyskawicą, zauważyłem, że reżim i do Bielska wysłał swoich przedstawicieli. Tym razem szli oznakowani. Podeszło ich trzech. Jeden z przodu, swoją drogą z maseczką nie zaciągniętą na nos, co mogło skutkować zarażeniem nas. Zapytał się nas co nas tu sprowadza, jak może pomóc. I gdybym nie widział obrazków z Warszawy, gdy jego koledzy bili spokojnie stojące kobiety, to i może dąłbym się nabrać na ten familiarny ton. Gdy usłyszał, że chyba powinien wiedzieć, bo jest o tym głośno, udał, że nie wie o co, że chorował, był odcięty od wiadomości itd. Brak mi słów. Nie wiem, czy ktoś jest tak głupi czy nas uważa za głupich, czy może mu wstyd, że musi wykonywać tak idiotyczne rozkazy. Wiem jedno, ja bym się spalił ze wstydu. I wiem, że gdy padnie rozkaz to będą nas pałować, bo reżim, którego są ci w mundurach przedstawicielami nie odpuści. Zniknie uśmiech z twarzy, a pojawi się nienawiść i pała w ręku, ciekawe czy teleskopowa czy klasyczna?

Ruszyliśmy na miasto. Padły wcześniej ostrzeżenia, że nie można trąbić w mieście. Gdzieś na wysokości dworca PKP, mundurowi zatrzymali dwa samochody. Później kolejne. Skończyły się dobre czasy, gdy wykonywali swoje obowiązki zgodnie ze złożoną przysięgą. To już nie jest Policja Państwowa, to już jest policja partyjna. Nadgorliwość w wykonywaniu niezgodnych z prawem poleceń przypomina mi czasy minione. Tylko tamci mieli napis milicja i nimi też dyrygowała partia. Pierwszego sekretarza zastąpił prezes. Może panowie czas zmienić naszywki na mundurach?

20201123motoprotest3

Źródło: https://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/44578/protest-kobiet-na-bielskich-ulicach-samochody-z-symbolami-strajku-zdjecia

Przejechaliśmy trochę miasta i po dwóch godzinach wróciliśmy przed Tesco. A tam najprawdopodobniej filmowano nasze samochody. Był jeden samochód lub dwa samochody nieoznakowane z tajniakami. Ciekawe czy tajniaków w nieoznakowanym samochodzie również dotyczą przepisy Kodeksu Drogowego? Stojący samochód, przez wiele minut z włączonym silnikiem? A, zapomniałem, prawo można egzekwować tylko w stosunku do nas, oni są ponad prawem. Właśnie, prawo i sprawiedliwość, to podstawy tego państwa.

Według doniesień reżimowe nadgorliwe sługusy po Motoproteście zatrzymały kilka samochodów. Co, będzie premia? Dodatkowy urlop?

Cieszę się, że Bielsko-Biała dalej sprzeciwia się rezimowi. Może nie tak licznie, ale jesteśmy!

20201123motoprotest2

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.