^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-01-13 Strajk Kobiet - Bielsko-Biała

Kobiety ze Strajku Kobiet nie składają parasolek. Na szczęście. Co prawda nie jest już ich wiele, a mężczyzn ich wspierających jak na lekarstwo, ale liczba nie ma w tej chwili fundamentalnego znaczenia, może. Może, bo gdyby za każdym razem wychodziło nas na ulice w każdym mieście po tysiąc osób to „bandyci” w mundurach nie podskoczyliby. A niestety jest inaczej.

Może ktoś odczuwa dyskomfort gdy piszę o „bandytach” w mundurach. Już śpieszę wytłumaczyć. Każdy kto łamie prawo jest w jakiś sposób bandytą. Gdy czyni to ich wielu to ma się do czynienia ze zorganizowaną przestępczością. Gdy prawo łamie ktoś w mundurze, ktoś kto ma stać na jego straży, aby to prawo było przestrzegane na ulicy to jak nie można go nazwać „bandytą”. Każdy z nich wie, że łamie prawo. Ba, łamie nawet przysięgę, którą składał gdy wstępował w szereg mundurowych. 

Kiedyś w przeszłości ss-mani, przesłuchiwani przez Aliantów mówili, że oni nie byli mordercami, oni tylko wykonywali rozkazy które płynęły z góry, gdy stali w tych wieżyczkach w obozach koncentracyjnych, nawet niedaleko ode mnie w KL Auschwitz-Birkenau, gdy ich plutony egzekucyjne eksterminowały Żydów, Polaków, Cyganów, Homoseksualistów itd. Oni tylko wykonywali rozkazy, tak się tłumaczyli.

Może porównanie z ss-manani jest za mocne, ale pewna analogia jest. Mundurowi w Polsce też tylko wykonują rozkazy. Dzisiaj biją pałkami teleskopowymi, zatrzymują, otaczają kordonem, legitymują, nachodzą w domach, wzywają na komendy na przesłuchania, poniżają, łamią kości dziewczynom, są brutalni gdy nikt tego nie widzi. Zastraszają. Chcą wywołać efekt strachu pośród innych, którym ten reżim się nie podoba. Zastraszają pokojowo demonstrujących. Zastraszają demonstrujących zgodnie z prawem. Zastraszają wbrew Konstytucji. Są sługusami reżimu.

Nie myślcie że będziecie zawsze bezkarni. Jak każdy reżim i ten kiedyś upadnie. I mam nadzieję, że znajdzie się tylu osób, żeby wywrzeć presję aby każdego w mundurze, który represjonował ludzi, który łamał prawo spotkała sprawiedliwość, aby poniósł karę za dzisiejszość bezkarność, za dzisiejszą służalczość. I nie będę przyjmować do wiadomości tłumaczenia, że nie miał jeden z drugim wyboru, że kredyt hipoteczny, że rodzina, że coś tam innego. Honor ma się jeden, zawsze należy być przyzwoitym, szczególnie gdy nosi się mundur, bo on powinien do czegoś zobowiązywać.

Rozpisałem się, a miało być o akcji z 13 stycznia 2021 roku Strajku Kobiet w Bielsku-Białej. Spotkaliśmy się w bardzo wąskim gronie pod budynkiem Poczty w ramach akcji Skargi Kobiet do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Kilka Pań wysłało skargę na działania reżimu, związane z zaostrzeniem prawa aborcyjnego. Nie było nas z tego co policzyłem szybko nawet dziesięć osób, było nas siedmioro. Liczba nie przytłacza. Ogień protestu przygasł, ale coś się tli i mam wielką nadzieję, że płomień jeszcze zapłonie i żar ogarnie Zjednoczoną Przestępczość, płomień strawi tę bandę, a wiatr rozrzuci popiół i nie odrodzi się to coś nigdy więcej.

20210113bielsko

Źródło: CzarnyProtest

Nie mogłaś, nie mogłeś być 13 stycznia przed pocztą, to przyjdź 18 stycznia (poniedziałek) na 15 godzinę, 19 stycznia (wtorek) 10:30 przed budynek mundurowych w Bielsku-Białej przy Wapiennej 45 i wesprzyj represjonowane przez reżim osoby. Pamiętaj, jutro może to być każdy z nas. Jeszcze o tym nie wiesz, ale tak będzie i na pewno nie chciałabyś, nie chciałbyś iść wtedy sam.

NIGDY NIE BĘDZIESZ SZŁA SAMA!

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.