^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-01-17 Jedno prawo dla nas a drugie ...

Media alarmują, coraz więcej osób w zimie chodzi po górach bez koszulki i w krótkich spodenkach. Kobieta przed szczytem Babiej Góry ubrana w szorty i biustonosz zasłabła, zwykli turyści dzielili się z nią ubraniami, doznała głębokiej hipotermi. Mogła pójść bez biustonosza, jeszcze ciekawiej by było na szlaku. A co jeszcze można zrobić aby wstawić na jakiś portal jeszcze ciekawsze zdjęcie w górach? Może jeszcze pójść bez butów. Tylko miękiszony chodzą w butach.

No a i co ja mogę zrobić w jaskini aby nie okazać się miękiszonem? Studnie robić bez lin? Ale kto mi wtedy zrobi zdjęcie i wstawi na fejsa od razu? Bo wstawione dwie godziny po wyjściu już nie będzie świeże.


Mundurowi informują, że w ten weekend wystawili dużo mandatów, wylegitymowali 300 osób i tak dalej. Jakich osób? Ze Strajku Kobiet, w Zakopanem, gdzie przemoc jest tradycją? Nie. Tymi osobami byli fani skoków narciarskich, którzy zgromadzili się za płotem aby oglądać skoki. I tak dochodzę do wniosku, że nie odbieranie praw obywatelskich, łamanie prawa przez Zjednoczoną Przestępczość wypycha ludzi na ulice, lecz chęć obejrzenia skoków. Tak z tego wynika, że w Polsce najważniejsze są igrzyska.


Jedno prawo dla nas, a drugie prawo dla nich, tak śpiewał zespół KULT w piosence Tan nagranej jeszcze w latach 80-tych poprzedniego stulecia, gdy krajem rządził komunistyczny reżim. I w błędzie byłby ten, że ta piosenka straciła na aktualności. Nieważne jaki reżim rządzi, komunistyczny czy faszystowsko-katolicki, dalej nie traci ona na świeżości.

Kwiecień 2020 roku, a dokładnie 10-go. Cmentarze zamknięte, wiadomo Covid-19, a towarzysz jarosław wjeżdża limuzyną na cmentarz. Jego ból jest większy niż nasz.

Styczeń 2021 roku. Towarzyszka emilewicz zostaje przyłapana gdy jej synowie jeżdżą na nartach a dla zwykłych narciarzy stoki są zamknięte. Kłamie, że jej synowie mają licencje, które dopiero wyrobiła dwa dni po zakończeniu zgrupowania.

Kamera wyłapuje na trybunach wiceministra Zjednoczonej Przestępczości i posła tej samej formacji podczas meczu piłki siatkowej, gdy trybuny są zamknięte dla zwykłych kibiców.

Jakiś poseł Zjednoczonej Przestępczości chwali się że wypoczywał w ciepłych krajach.

W Toruniu, u pewnego biznesmena w sutannie bawi się bardzo wiele osób. Mają gdzieś reżim sanitarny, maseczki. Policja i prokuratura nie reaguje. Bo wszak tam była sama śmietanka Zjednoczonej Przestępczości.

Towarzysz jarosław w kościele bez maseczki przemawia do tłuszczy. Trwa seans nienawiści. I nie ma problemu

To tylko mały wycinek, że jedno prawo dla nas a drugie prawo dla nich.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.