^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-01-27 Strajk Kobiet trwa

Artykuł zawiera słowa mocne, ale jaki rząd takie słowa.

Bandyci opublikowali swoje wypociny. Strajk Kobiet wyszedł na ulice w całym kraju w trybie nagłym. Spontanicznie. I ja też. Znowu jestem na Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej. Jestem wkurwiony. Jest nas dużo jak na tak krótki czas od sygnału. Ledwo zdążyłem. Ale jestem.

20210127bielsko1

Czy napisałem, że jestem wkurwiony? Jestem bardzo. Bandyci ze Zjednoczonej Przestępczości znowu wzniecają pożar. Co chcą tym razem ugrać, czy zatuszować? Coś na pewno. Jak to bandyci. Przemawia trochę ludzi, mnie się też zdarzyło powiedzieć kilka słów. Trochę mówię mało płynnie, ale jestem wkurwiony. Stróżów pseudo porządku w mundurach nie ma. Karakan z Żoliborza ich nie poinformował, że wydał rozkaz publikacji bzdur magister julii? Może są tajniacy. Mam ich w dupie. Mogą nas zamykać. Kiedyś, jak ich ten reżim upadnie, a historia pokazuje, że każdy reżim upada, to was za łamanie prawa pociągniemy do odpowiedzialności i nie wyłgacie się, że wykonywaliście rozkazy.

Parę razy krzyknęliśmy WYPIERDALAĆ a na koniec JEBAĆ pis. Jesteśmy umówieni na jutro. Ja się stawię. Mam nadzieję, że Ty również. Nie bądź niewolnikiem. Wykrzyczmy jutro razem karakanowi: WYPIERDALAĆ.

P.S.

Moja córka idzie w Warszawie. Niesie główny baner. Jestem z niej dumny. Jak Warszawa będzie szła w sobotę to idę z nimi. JEBAĆ pis.

20210127bielsko2

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.