^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-02-01 Strajk Kobiet - Bielsko-Biała

Ostrzega się, w artykule pada lub padają, w zależności od wrażliwości czytającego, słowa może zbyt wyraziste. Ale taki czas, że grzecznych słów mało się używa.


Tym razem było cieplej. Spotkalibyśmy się pewnie przez weekend, ale grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Strajk Kobiet nie chciał zakłócać tego święta, i w związku z tym weekend spędziłem z wnuczętami. W sumie to warto było się trudzić z własnym dzieckiem aby cieszyć się wnuczętami.

Wracając do Strajku Kobiet, jak wspomniałem, pierwszego lutego było ciepło, może niezbyt licznie, dobijaliśmy do czterdziestu osób, ale płomień buntu nie wygasł. A jak tobie Szanowny Czytelniku w tym samym czasie w domku było? Ciepło? Wygodnie? Przytulnie? Cieszę się niezmiernie. Mam nadzieję, że w ramach protestu dałeś 75 lajków, 83 coś tam innego. Bunt jest Twoim obowiązkiem, ale w granicach rozsądku. Nie narażaj się na szykany, na zatrzymanie, przesłuchanie, zostań jak zawsze w domu. Nie marznij. Nie zdzieraj butów. Karakan jarek za tę patriotyczno-narodową postawę, może słabiej cię wyrucha później.

Przypomniało mi się. Gdy tak staliśmy, gdy był tzw. wolny mikrofon, jeden przechodzący jegomość do mikrofon krzyknął JEBAĆ pis i poszedł dalej do domu. Bohater, żenada.

 

Nie okraszę artykułu żadnym zdjęciem, bo na tym chędożonym facebuku nie nauczyłem się poruszać, i nic nie znalazłem.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.