^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-02-10 WOLNE MEDIA

Bandyci atakują dalej. Od 2015 roku niszczone jest na niespotykaną dotychczas skalę prawo w Polsce. Niszczone są instytucje. Ale niszczeni są również ludzi, sędziowie jak Tuleja, Juszczyszyn, Morawiec. Niszczone są więzi wspólnoty. Niszczone jest prawie wszystko. Nienawiść, kłamstwo, sponiewieranie, splugawienie ma się świetnie. Wszystko pod sztandarem prawa i sprawiedliwości przy milczącej postawie kościoła katolickiego. Do całkowitego przejęcia państwa przez mafię potrzebne jest jeszcze zniszczenie niezależnych, wolnych mediów, tzw. czwartej władzy. I to się właśnie dzieje. Mafia przejęła media publiczne, które są teraz partyjne, z których sączy się tyle kłamstwa, że nawet zwolennikom mafii to już przeszkadza. Oczywiście nie wszystkim. Sam znam takich świętojebliwych, którzy wierzą ślepo w przewodnią rolę partii, bez żadnej refleksji przyjmują każde kłamstwo za prawdę. Ale mafii to było za mało. Przejęła wiele mediów, unaradawiając je. A teraz mafia wyciąga ręce po ostatnie wolne media, nakładając na nie kolejną daninę, podatek do reklam.

Media, szczególnie te wolne, niezależne żyją w przeważającej większości z reklam oraz niektóre z prenumerat i wolnych datków. Reżimowe media mają coroczną dopłatę w wysokości 2 miliardów złotych. Reżimowe media i piewcy mafii otrzymują wysokie przychody z reklam zlecanych przez narodowe firmy.

Po wprowadzeniu podatku większość niezależnych mediów może nawet zniknąć z rynku. A my co? A my zostaniemy z gównianym przekazem reżimowych mediów. Z bełkotem który nie ma nic wspólnego z prawdą, z rzetelnym dziennikarstwem. Mafia, Zjednoczona Przestępczość chce być bezkarna. Chce, aby w Polsce było jak na Węgrzech. Chce, aby nikt nie patrzył jej na ręce, jak rozkrada majątek kraju, jak nas okrada, jak sprzeniewierza nasze pieniądze, jak żyje w bizantyjskim przepychu, jak tuczy się na naszym nieszczęściu, jak łamie prawo, jak poniża obywatela.

Dzisiaj wolne media strajkują, protestują. A co się dzieje poza nimi w kraju. Większość z Was ma to w dupie, bando niewolników. Niektórzy poplują się w domu, na gównianych portalach coś napiszą. I poza tym nic. W piątek na protest Strajku Kobiet przyjdą nieliczni, bo reszta będzie w galeriach albo będzie miała ważniejsze sprawy niż wolność. Mam nadzieję, że doczekam wolnego kraju, a jak nie, to chociaż doczekam czasów, gdy Wam wszystkim, niewolnikom systemu, system tak da w dupę, że nawet nie piśniecie.

 


 

 

Dzisiaj bandyci chcą opodatkować wolne media. Jutro zlikwidują możliwość zbiórek pieniędzy za pomocą portali jak np. patronite.pl i inne. Na zasadzie zbiórki działa np. Radio Nowy Świat, na rzecz którego co miesiąc płacę dobrowolną składkę. Zakazanie dobrowolnych zbiórek uniemożliwi działanie Oko.press (tu też płacę). Później bandyci utrudnią prenumeraty wydań internetowych, np. wyborczej.pl (też płacę). W następnej kolejności utrudnią darowizny na Strajk Kobiet (tu też się nie ociągam) i inne formy działań wolnościowych.

A na tzw. wisienkę na torcie bandyci dodatkowo opodatkują fundacje, np. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Może nie będzie się to nazywało podatkiem, tylko np. opłatą wyrównującą, przekazywaną np. Caritasowi lub szelmie z Torunia, bo mniej mają i im się należy, w końcu Bóg tak chciał.

Rozwinięcie symbolu sierp i młot w 2021 roku: prawo i sprawiedliwość, lub alternatywnie: zjednoczona przestępczość.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.