^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-02-19 Strajk Kobiet Warszawa

Piątek 19 lutego 2021 roku. Metrem jadę na wojnę, na wezwanie Warszawskiego Strajku Kobiet. Z daleka widzę przeważające siły wroga w mundurach oraz nielicznych po jasnej stronie mocy. Mundurowi przed godziną 17 już działali. Spisywali. Po 17 miała mieć miejsce blokada skrzyżowania Puławskiej z Goworka. Po wyznaczonej godzinie wraz z innymi wszedłem na pasy gdy świeciło się dla pieszych zielone światło. I zaczęło się. Przeważające siły wroga, ktoś ich naliczył ponad dwustu, na naszą nie całą setkę, zaatakowały. Zostaliśmy zepchnięci na drugą stronę drogi, nawet nie było czasu na zaprotestowanie. Na jezdnię to częściowo zostałem zepchnięty przez wroga. Gdy znalazłem się po drugiej stronie drogi zostaliśmy otoczeni przez wroga. Cały czas słyszałem rozkazy, które te pseudo wyższe szarże wydawały tym na samym dole tej drabiny posłuszeństwa, otaczać itd. Chwilami wydawało się to śmieszne. Co oni tak nadgorliwi? Karakan się patrzy? Co, myślą, że awans murowany? Ja wam mówię, że każdy reżim upada i was kiedyś rozliczymy.20210219warszawa01

Za przystankiem była usypana taka górka ze śniegu. Górkę opanowali na początku fotoreporterzy, których też było bez liku. Łańcuch wroga ciągnął się od płotu do płotu, przebiegał u podnóża górki. Gdzieś po godzinie od urządzenia kotła, gdy kolejne osoby były po legitymowaniu i szamotaninie wyprowadzane za kordon wróg ciasnym szpalerem otoczył nasze nieliczne już szeregi i wszedł na górkę. I to było pierwsze polskie zimowe wejście na K2. To była ukoronowanie narodowej wyprawy zimą na K2. Polska policja to uczyniła. Chwała bohaterom, chwała policjantom niepokornym, chwała za determinację, za wytrwałość, za służbę, za WYKONYWANIE ROZKAZÓW. I jakby dla równowagi usłyszałem piękne hasło:

NIE MASZ AMBICJI – WSTĄP DO POLICJI.

Piękna puenta. K2 i ambicja. Usłyszałem, że jestem legitymowany na podstawie 90 paragrafu Kw. Zmienili płytę? To już nie zamykają za złamanie bełkotu krzywoustego premiera o epidemii i podobnych bredniach? Tym razem to poważniejsza sprawa. Zepchnięty na ulicę przez wroga mam przyjąć mandat od wroga. Mama nie przyjęła by tego z aprobatą, gdybym wtedy powiedział i teraz napisał, gdzie mogą sobie ten mandat wsadzić. A tak będzie sprawa. Kolejna.

Po wyprowadzeniu z kotła zostałem uwolniony. Łaskawie zwrócono mi prawa obywatelskie. Kolejną przeszkodą było przejście na drugą stronę ulicy do wcześniej zwolnionych. Nie wolno było. Wróg wykonywał czynności służbowe. Z jednej i drugiej strony swoimi piersiami chronili przejście dla pieszych. Dzięki tej wspaniałej postawie pasy zostały mniej zdarte przez społeczeństwo. Obszedłem ich z jednej strony i dotarłem do swoich. Gdy Babcia Kasia szła z jednej strony na drugą to ciągnął za nią sznur reporterów i zmasowane siły wroga. Kilkunastu wrogów chroniło narodową ojczyznę przed siedemdziesieciolatką (chyba się nie pomyliłem co do wieku), która pewnie siłą chce obalić obecny reżim. Nie wiem czy to jest komiczne czy żałosne. Takie rzeczy tylko w dyktaturze.

W pewnym momencie ruszyliśmy, o czym później się dowiedziałem pod komisariat gdzie została przewieziona jedna osoba zatrzymana. I tak szedłem otoczony chwilami zewsząd przez wrogów, niekiedy ramię w ramię z wrogiem. To w sumie też było kolejna komiczna sytuacja. Gdy te drużyny szturmowe wroga mieszały się z nami, gdy chwilami pojedynczy wrogowie szli pośród nas. Nikt im nic nie zrobił. Nikt za ich pogardę dla prawa, dla przyzwoitości nie napluł im w twarz. A wyobraża sobie ktoś aby jeden z nich w pojedynkę szedł pośród patriotów, narodowców, prawdziwych polaków? Posrani by uciekali jak np. 11 listopada. Ci w mundurach to są bohaterami w stosunku do nas, bo my w przeciwieństwie do nich i do prawdziwych polaków nie używamy siły, nie bijemy teleskopowymi pałkami, nie atakujemy od tyłu, nie walimy gazem po oczach, nie łamiemy rąk bezbronnym.

Zdjęcia pobrałem z następujących miejsc, gdzie jest ich więcej i do obejrzenia których zapraszam.

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=MikolajJaneczekFoto&set=a.115204577229224

https://www.facebook.com/FotoMikolajKiemblowski/posts/2760738807588253

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=oko.press&set=a.2895945197333678

https://archiwumprotestow.pl/pl/strona-glowna/

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.