^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-04-12 Ryszard nie oszukiwał

Jest dwunasty kwietnia 2021 roku. Podejrzenia się najpewniej potwierdziły. Towarzysz Ryszard, zięć komunistycznego ..., zasiadający od dawna w Europarlamencie musi zwrócić może nawet 100 tysięcy euro, bo robił wały, czyli oszukiwał Unię Europejską na dojazdach przez wiele lat. Według wystawianych przez Towarzysza Ryszarda dokumentów wynikało, że do Europarlamentu dojeżdżał z Jasła różnymi samochodami. Kontrola wykazała, że dojeżdżał z Warszawy, czyli droga dojazdu była w każdą stronę o ponad 300 kilometrów krótsza i dojeżdżał samochodem który był zezłomowany 11 lat wcześniej albo samochodami, które według ich właścicieli nie były mu użyczone.

Brawo towarzyszu Ryszardzie. Suweren może być z Was dumny. Zachowaliście się jak trzeba, jak prawdziwy polak, patriota, katolik. Suweren się niezmiernie cieszy, że jest w Was ten narodowo-katolicko-patriotyczny pierwiastek, że jak przystało na NOWĄ ELITĘ,  robicie co możecie aby zniszczyć tę hydrę, Unię Europejską. Suweren wie, że etykę, prawo i sprawiedliwość nosicie w sercu, w tej części co nie jest zajęta przez boga, ojczyznę, partię, wodza. Bóg, honor, ojczyzna, te ideały są Wam bliskie towarzyszu Ryszardzie i żadna kanalia lewicowa tego Wam nie odbierze.

Mam nadzieję, że Dobra Zmiana znajdzie sposób, aby Wam zrekompensować straty. Może znajdzie się jeszcze jakieś stanowisko w nieobsadzonej Radzie Nadzorczej? Co, wszystkie obsadzone! No to trzeba powołać jakąś narodowo-patriotyczną spółkę i obsadzić na wszystkich miejscach towarzysza Ryszarda aby koszty represji która na niego spadła szybko zrekompensować.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.