^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-04-16 Haniebny wyrok pseudo trybunału

To tylko w kraju dobrej zmiany może coś takiego się stać. Szczyty hipokryzji, które znajdują akceptację u suwerena. A i wypełnianie dekalogu co do joty przez prawdziwych chrześcijan, którego któryś tam punkt mówi chyba coś o kłamstwie.

Towarzysz jarosław, pierwszy z pierwszych, wódz na równi bogom, serce narodu, ojciec suwerena, założyciel państwa, otrzymał od wspaniałej gazety prawicowej tytuł człowieka roku 2020.

Nie będę cytował, czym ten ….. zasłużył sobie na tak wspaniałe wyróżnienie. Ale jedno jest warte przypomnienia, mniej więcej brzmiało to tak: za zerwanie z komunistyczną przeszłością.

Brawo, brawo, brawo. Pociotek komunistycznego ministra odpowiedzialnego za eksterminację żołnierzy AK zrywa z komunistyczną przyszłością, a tego samego dnia komunistyczny prokurator, PROKURATOR STANU WOJENNEGO, piotrowicz z jego nadania w trybunale magister julii likwiduje stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich, uznając, że przepisy funkcjonujące przez 30 lat, których nikt nigdy wcześniej nie zakwestionował są niezgodne z komunistyczną. Komunistyczny prokurator, z nadania pociotka ministra komunistycznego likwiduje demokratyczny urząd. Szczyt hipokryzji. Ale czy suwerenowi to przeszkadza? Czy Wam to przeszkadza? Nie.

Napisałem, że likwiduje urząd Rzecznika Praw Obywatelskich. Bo jest to zgodne z prawdą. Bo nominat Zjednoczonej Przestępczości na pewno nie będzie mnie reprezentował tylko reżim.

P.S.

Dziękuję Córko, że jako jedyna z rodziny protestowałaś wczoraj w Warszawie.

P.S.

A to taki zrzut ekranu z wiadomości opublikowanej po akcji mundurowych w Warszawie 10 kwietna 2021 roku w Ogrodzie Saskim.

Nic dodać, nic ująć.

20210416zrzutekranu

 

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.