^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-04-27 Upadek lewicy

Kurna, nie wierzę. Lewica dogadała się dzisiaj ze Zjednoczoną Przestępczością. Co w tym dziwnego? To może trochę  tła historycznego.
Polska jest w Unii Europejskiej bodajże od 2004 roku. Od 2015 roku Polską rządzą przeciwnicy Unii Europejskiej. Hipokrytami zwać ich również można. Bo plują na Unię Europejską, robią szwindle jak towarzysz katolik czarnecki, flagę Unii nazywają szmatą jak towarzyszka pawłowicz, ale kasę brać z Unii to chcą dwiema ręcami. Oni i ich zasrany elektorat. Pazerności nigdy dość w narodowo-patriotyczno-katolickim elektoracie i władzy. Unia Europejska, niestety za wolno, za słabo, broni demokracji. Rozmawia z bandytami zamiast postawić sprawę jasno. Łamiecie prawo, nie ma nawet eurocenta. Pojawia się pandemia. Unia Europejska postanawia powołać fundusz odbudowy po pandemii, na który dla każdego kraju wspólnoty składają się dotacje i pożyczki. Zjednoczona Przestępczość wyciąga ręce po te pieniądze, niby w naszym imieniu, niby dla nas. Jednak brakuje Zjednoczonej Przestępczości głosów w izbie zwanej kiedyś Sejmem. Jedna frakcja Zjednoczonej Przestępczości się buntuje i podobno nie ma zamiaru głosować za planem. Karakan ma problem, jest pat. Opozycja nie zgadza się na głosowanie w ciemno za tym planem. Rozumiem ich w całej rozciągłości. I tu wyskakuje lewica. Coś tam zaproponowała. Wystarczyło podobno kilka godzin negocjacji, Krzywousty –Pinokio wyraził zgodę i mają głosy lewicy za programem odbudowy. Bez tych głosów Zjednoczona Przestępczość zostałaby z niczym. Nie piszę, że Polska zostałaby z niczym. Bo te pieniądze popłyną do polski a nie do Polski. Bo Polska jest tam gdzie są ludzie wolni, szanujący demokrację, praworządność. Ta druga polska, to ta cześć zarządzana przez Zjednoczoną Przęstępczość.
Lewicę reprezentował między innymi Biedroń, tak dla przypomnienia, człowiek który nie ukrywa, że jest z LGBT. Ten człowiek negocjował z tymi, którzy uważają, że LGBT to nie są ludzie tylko ideologia. Negocjował i zawarł porozumienia z tymi, którzy żeby tylko nie tolerowali ludzi z LGBT. Oni nienawidzą ludzi z LGBT. Czy Pan Biedroń uważa, że teraz Zjednoczona Przestępczość i ich akolici, narodowcy, katolicy, faszyści będą z szacunkiem do niego i jemu podobnych się odnosić? Czy Pan Biedroń uważa, że nie będzie ataków na ludzi z środowiska LGBT, że nie będzie więcej nienawiści, pobić, inwektyw?
Czy Pan Biedroń uważa, że Karakan i jego Zjednoczona Przestępczość dotrzymają porozumienia, że pieniądze popłyną do samorządów, do szpitali, że powstaną tanie mieszkania? Jeżeli nawet dotrzyma porozumienia, to wyłącznie wypaczonego. Pieniądze dostaną samorządy, w których powstaną strefy wolne od LGBT, wyłącznie szpitale nadzorowane przez nieudaczników ze Zjednoczonej Przestępczości. Pierwsze kilkadziesiąt mieszkań dostaną obajtki, misiewicze, sasiny lub inne wspaniałości świata dobrej zmiany. A programami budowy mieszkań będą zarządzać komisarze ze Zjednoczonej Przestępczości.
Pieniądze z Unii Europejskiej zostaną wykorzystane do zniszczenia państwa prawa, likwidacji demokracji. Powstanie coś na kształt kondominium putina lub orbana. Jak pytacie? Tępy elektorat dostanie chleba i igrzysk. Kolejny program +, 700+, 900+, 21 emeryturę, 7 godzin religii w szkole na tydzień. Kampanię nienawiści, szczucia na sędziów, lekarzy gdy już nie będą potrzebni. Powstanie Narodowa Rada Dnia Nienawiści, Dywizje Chrystusa przeciwko lewakom, ciapatym, innowiercom, Trybunały Maryi dla Żydów lub LBGT. A to wszystko za pieniądze z Unii. Aby zabić wolność, pluralizm. Bo podobno bóg tak chciał.
Co lewica sobie myślała przystępując do porozumienia? Że poprawią byt  proletariatu, ubogich? Nic bardziej mylnego. Proletariatowi, ubogim przyniosą wyłącznie ból, upodlenie i cierpienie. Z bandytami się NIE NEGOCJUJE. Z bandytami nie zasiada się do stołu, chyba że bandyci poddają się i oddają władzę.
Panie Biedroń, czym was kupili, że wyrządziliście ojczyźnie taką krzywdę? Jak tak można postąpić. Każdy dzień przy władzy Zjednoczonej Przestępczości będzie od nas wymagał w przyszłości jeszcze większych reform, zaciskania pasa aby kraj odbudować z ruin, ku którym zmierza teraz. Daliście Zjednoczonej Przestępczości czas aby kraj w jeszcze większą ruinę obrócić mogli, aby nakradli i nachapali się jeszcze więcej. Wstyd i hańba. Panie Biedroń, straciłem do pana szacunek.
A do Unii Europejskiej mam jedną tylko wielką prośbę. Zacznijcie siebie szanować, zasady Unii Europejskiej. Zacznijcie tego wymagać od wszystkich. A tym łamiącym prawo zakręćcie kurek z euro. Polsce w pierwszej kolejności. Chcę zobaczyć te gęby eurosceptyków bez dopłat do roli, do innych biznesików, chcę zobaczyć jak suweren rozpieprza swój własny rząd, jak na protestującego suwerena Zjednoczona Przestępczość wysyła swoich pachołków w mundurach z palami, gazem. Chcę zobaczyć jak suweren wychodzi na ulice bo zabrakło na 500+ czy inną jałmużnę. Innego sposobu niż upadek ekonomiczny nie widzę aby odsunąć Zjednoczoną Przestępczość od władzy.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.