^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-05-26 Kolejne starcie z TSUE

Zjednoczona prawica, zwana potocznie zjednoczoną przestępczością jak może walczy ze wszystkimi. W jej łonie jest wiele frakcji, które się gryzą i jakby mogły to skoczyłyby sobie do gardeł. Na razie nie mogą, bo doskonale wiedzą, że jak oddadzą władzę przyjdzie im siedzieć w kryminale, gdzie powinni już dawno być. Na razie te frakcje próbują sił w wyścigu, która z nich jest bardziej konserwatywna od drugiej. Kto jest bardziej patriotą od drugiego. Kto jest bardziej katolicki od drugiego. Kto jest bardziej narodowy od tych drugich. W tej walce ze wszystkimi, jak zwykle zjednoczona prawica przeważnie przegrywa, szczególnie z instytucjami Unii Europejskiej. W zeszłym tygodniu TSUE wydał nakaz zaprzestania wydobycia węgla brunatnego w Turowie. Wniosek w tej sprawie złożyły Czechy, które uważają, że eksploatacja kopalni odkrywkowej powoduje gwałtowne zmniejszenie poziomu wód gruntowych w Czechach.

Na stanowisko TSUE zjednoczona prawica zareagowała jak zwykle, nie będzie nam obcy pluł w twarz. Towarzysze, musicie być twardzi. Wasz elektorat tego oczekuje. Nie bądźcie miękiszonami. Wydobywajcie dalej. Furda z możliwością nałożenia kar finansowych. Nie po to zostaliście wybrani przez suwerena aby oddawać władze jakiejś Unii.

Mam nadzieję, że towarzysze ze zjednoczonej prawicy nie ugną się pod presją TSUE i będą dalej robić swoje, nie zważając na innych. Trwajcie w tym jak najdłużej jak możecie. Nie bądźcie miękiszonami jak w przypadku Puszczy Białowieskiej, kiedy ugięliście kark przed TSUE. Walczcie, bóg i jarosław jest z Wami. Może nawet zbyszek.

Pokładam też nadzieję w Unii Europejskiej w jej instytucjach, że w końcu otworzy oczy, zauważy, że zjednoczona prawica, to taki koń trojański, taki „wrzód”, który trzeba wypalić ogniem, bo inaczej przyczyni się do unicestwienia Unii Europejskiej. Bo za przykładem orbana, kaczyśnkiego, w innych krajach pojawią się podobni ludzie, pociągną za sobą nieudaczników rozwalą Unię i oddadzą nas na tacy swojemu wodzowi, putinowi.

Pokładam nadzieję w Unii Europejskiej w jej instytucjach, że w końcu otworzy oczy, i dowali zjednoczonej prawicy, Polsce, takie kary finansowe, że na realizację planów populistycznych zabraknie. Że Unia zablokuje strumień euro i nie da populistom nawet euro centa. A wtedy ta fałszywa wieża narodowej dumy, tej potęgi której nawet nam zazdroszczą Niemcy runie szybko. Bo każdy dzień rządów zjednoczonej prawicy to większa krzywda dla nas i więcej będzie nas kosztować w przyszłości przywrócenie Polski do normalności, do cywilizowanego świata.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.