^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-05-30 Narodowy Dzień Nienawiści

Dla mnie słowa, patriota, narodowy mają wyłącznie negatywną konotację. Kojarzą mi się wyłącznie ze zjednoczoną prawicą, która używa tych słów gdzie tylko może i oczywiście w negatywnym znaczeniu. Wszystko co robią jest albo narodowe albo patriotyczne lub narodowo-patriotyczne. Nie trzeba chyba wspominać, że w parze z tymi słowami idzie kolejne słowo katolickie ze wszystkim co go otacza. Są więc liczne programy narodowe, każdy zwolennik zjednoczonej prawicy to patriota, katolik. A ci co są przeciw to się ich odnaradawia, albo jak w przypadku przedstawicieli LGBT nawet odhumanizuje, nie są już ludźmi lecz wyłącznie ideologią. Tak może poza głównym nurtem artykułu, to czy gdy ktoś jest ideologią a nie człowiekiem, można go np. opodatkować?

Wracając do narodowego tego czy tamtego to były programy narodowe, wszelakie, tego całego gówna narodowego trudno zliczyć. Ale jest jeszcze coś co można nazwać narodowym, zebrać w jedną całość. To Narodowy Dzień Nienawiści. Niech taki dzień trwa cały rok. Niech w ramach Narodowego Dnia Nienawiści będzie powołana rada programowa. W szeregach zjednoczonej prawicy nie brakuje doskonałych kandydatów. Zaszczytne miejsce powinien zająć towarzysz jarosław za najgorszy sort, zdradzieckie kanalie, sortowanie ludzi, za przyzwolenie na hańbę itd. Jego zastępcą powinien zostać towarzysz andrzej, długopis z hasłem LGBT to nie ludzie to ideologia. W radzie powinna zasiąść kasta zbyszka. Może dokoptować do niej kilku obecnych prezesów sądów z namaszczenia zbyszka.  Oczywiście musi się znaleźć miejsce dla kilku czcigodnych hierarchów kościoła katolickiego. Tylko nie wiem dla ilu bo jest ich bardzo wielu, na pewno dla tego z Krakowa co miłosiernie nienawidzi wielu. Kilku panów w sutannach, tych z najniższego szeregu wypadałoby też dołączyć, bo oni tak kochają dzieci, małych chłopców i dziewczynki, że mogliby dołożyć i swoją cegiełkę do prac rady programowej Narodowego Dnia Nienawiści. Kogóż by tu jeszcze? A pani profesor z trybunału magister julii czy się nada? Oczywiście i może prokurator stanu wojennego obecnie w zjednoczonej prawicy. A ten stary hipis? Też. Lista może być długa. Im więcej członków będzie liczyła rada programowa tym lepiej będzie spełniała swoją misję.

Jaką można i powinno się spytać. Otóż, obecnie obnażane są w sposób niezorganizowany, wydawałoby się, że chaotyczny niecne uczynki jakiś grup społecznych, a to lekarzy, sędziów, pedałów, Żydów, ciapatych, brudasów, lewicowych faszystów, Strajku Kobiet i wszelkiej maści wszystkich przeciwników zjednoczonej prawicy i jej suwerena, jedynego słusznego kościoła. Misją Narodowego Dnia Nienawiści powinno być sklasyfikowanie wroga patriotyczno-narodowo-katolickiego państwa, usystematyzowanie walki w obronie wartości zjednoczonej prawicy, patriotyzmu, kościoła. Nie może tak być, że ateista, pedał, ciapaty chodzi po świętej ziemi. Celem Narodowego Dnia Nienawiście jest obchodzenie go każdego dnia, przez cały rok aż do ostatecznego zwycięstwa. Nie udało się tego ostatecznego zwycięstwa osiągnąć wodzowi III rzeszy, ale wodzowi IV się uda. Nie można pominąć nikogo, kto się sprzeciwia budowaniu narodowo-patriotycznej Polski.20210530naklejka2

Cele można osiągnąć na wielu płaszczyznach. Są tacy w zjednoczonej prawicy, którzy doskonale pamiętają PRL, komunę, tęsknią za tamtymi czasami. I mogą wykorzystać tamte doświadczenia. I tak w szkole będą uczyć, może nawet na lekcjach religii jak ważne jest codzienne obchodzenie Narodowego Dnia Nienawiści. Może postawić mauzolea bohaterów walki o Narodowy Dzień Nienawiści i zamiast młodych wozić do Auschwitz-Birkenau wysyłać ich na apele pamięci do mauzoleum? W zakładach pracy w każdy poniedziałek zaczynać od masówki, gdzie będą przypominane grupy które należy nienawidzić? Może jeszcze lepiej realizować misję mediów narodowych, więcej propagandy, więcej nienawiści. Towarzysz jacek wie jak się to robi.

I tak na koniec. Jak za komuny walczono o pokój aż się lała krew, teraz każdy narodowy patriota powinien walczyć w ramach Narodowego Dnia Nienawiści aż się lać ma krew. A co robić jak już zwyciężycie? A, na pewno znajdziecie sobie nowego wroga, choćby w swoich szeregach.

Pamiętaj aby codziennie realizować założenia Narodowego Dnia Nienawiści.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.