^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-06-03 Służalczość prokuratury

Według prasowych doniesień Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście odmówiła wszczęcia śledztwa na podstawie zawiadomienia poszkodowanych biznesmenów przez towarzysza premiera i ministra zdrowia, którzy od dnia 2 maja 2020 roku do dnia 21 grudnia 2020 roku poprzez wprowadzenie rozporządzeń działali na szkodę interesu publicznego i prywatnego.

Prokuratura uznała, (w skrócie), że sprawcy (towarzysz premier i minister zdrowia) nie podlegają orzecznictwu polskich sądów karnych (art. 17, § 1, pkt 8 k.p.k).20210601prasowka

To tak celem wyjaśnienia w jakim kraju mieszkamy. Na pewno nie w kraju prawa, w kraju demokratycznym, gdzie organy władzy są poddane kontroli czy to NIK-u czy trzeciej władzy, sądowniczej. W kraju w którym rządzi Zjednoczona Prawica jedno prawo jest dla nich (bezprawie) i drugie prawo dla nas (też bezprawie, nielegalne, bezpodstawne zatrzymywanie przez mundurowych bandytów, nękanie).

No i co dalej miękiszony? Dalej siedzicie w domach? Aaaa, na razie na jedzenie, grila i piwko pieniądze są. I darmowy koncert  muzyki narodowej w wykonaniu Zenka lub Sławomira. Więc co tam prawo, wolność, demokraja.

 

Tak swoją drogą, to jeśli nie polskim sądom  podlegają to jakim?

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.