^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-06-02 Jak w Ojcu Chrzesnym?

Słuchałem dwóch konferencji towarzysza Mariana z NIK-u. Podległe mu służby stwierdziły, że towarzysz premier Mateuszek, minister aktywów partyjnych S. i minister zdrowia, ten od maseczek i respiratorów złamali prawo  w 2020 roku organizując wybory kopertowe, które nas podatników kosztowały minimum 70 milionów złotych.

Ciekawe doświadczenie. Mariana (krystalicznie czystego, żelaznego Mariana) do NIK-u wstawili koledzy ze Zjednoczonej Prawicy, ci sami, których on teraz oskarża o łamanie prawa. Kłótnia w rodzinie, czy wojna gangów? Może rozrachunki mafijne? Chciałem przypomnieć, że oni rządzą krajem w którym mieszkamy, oni nie zarządzają jakąś spółką tylko Polską. To nie jest zabawne.

Marian na konferencjach żali się, że aparat państwa, czyli służby podległe towarzyszowi premierowi Mateuszowi inwigilują go i syna, że te same służby podległe premierowi dokonują w ich domach przeszukań. Że ma do czynienia z metodami, które wobec opozycjonistów stosowały służby komunistycznego PRL-u. Towarzyszu Marianie, ci ludzi mentalnie pozostali w komunie, przykład daje im towarzysz jarosław, i nie spodziewałbym się po nich niczego innego.

Swoją drogą ciekawe jest to, że towarzysz Marian widzi, jak działa nielegalnie to państwo, jego służby i mówi o tym, ale dopiero wtedy gdy go samego to dotyczy a milczy gdy szkalowani, zatrzymywani, represjonowani są inni.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.