^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-06-07 Co nowego w policji

Media donoszą (Rzeczpospolita), że Policja obniża wymagania fizyczne dla nowych policjantów. Wystarczy rzucić piłką lekarską aby zostać policjantem na odległość tylko 3,5 metra. A po co dalej pytam się. Zasięg pałki milicyjnej czy to teleskopowej to gdzieś pewnie dwa metry. Wystarczy, że dobrze będą okładać kobiety, protestujących pokojowo obywateli i to wystarczy. Więcej sprawności od policjantów nie trzeba wymagać, bo naprzeciw faszystów, narodowców, kiboli dowódcy ich nie wyślą.

Jak wykazują badania większość policjantów ma problem z bieganiem, nawet na krótkich dystansach. Cóż mogę doradzić, może kupić więcej strzelb, karabinów, żeby do nas strzelali, jak nas nie mogą dogonić?

A jeszcze niedawno obniżono wymagania dla nowych policjantów dotyczących wiedzy ogólnej, szkolenia im skrócono do minimum, reżim zapewnił im podwyżki. Wszystko składa się w jedną całość, nie ważne czy jesteś głupi, nieinteligentny, czy jesteś sprawny intelektualnie czy fizycznie, ważne że masz wykonywać rozkazy, nawet wtedy gdy są one niezgodne z prawem. A Ty je wypełniasz, bo może jesteś nieudacznikiem którego nigdzie nie zatrudnią, a może masz wypaczoną psychikę i lubisz czuć się ważny, dzierżyć pałę w ręku i się wyżyć. Witaj w policji, reżimowej.

NIE MASZ AMBICJI ZATRUDNIJ SIĘ W POLICJI

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.