^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-06-10 Co nowego w policji cd.

A propos policji reżimowej. Może w ogóle zmienić zasady naboru do służby.

Rekrutacje podzielić na dwa etapy, teoretyczny i praktyczny.

W teoretycznym wystarczy zadawać jedno pytanie:

Jaki jest Pani/Pana stosunek do najgorszego sortu (KOD, Obywatele RP, Strajk Kobiet, LGBT, ateiści),  ciapatych, Żydów?

Jeżeli padnie słowo: napierdalać, zajebać, spałować, to ten etap pretendent ma zaliczony.

W drugim etapie, praktycznym, można go potraktować jako egzamin, w terminie ustalonym z prezesem kraju. Towarzysz jarosław wyprowadza swoich przeciwników na ulicę, np. zabroni całkowicie aborcji za pomocą towarzyszki julii, nakaże przeciwnikom jego rządom nosić symbolikę stygmatyzującą (gwaizdę Dawida, różowy trójkąT), zlikwiduje sądy i powoła trybunały ludowo-religijne. I gdy rzesza ludzi wyjdzie na ulice, wtedy wyśle się kandydatów do policji reżimowej na ulice.

Pewny etat będzie miał każdy kto z pełnym zaangażowaniem będzie lżył, pałował, poniewierał demonstrantów. Im więcej będzie nienawiści tym wyższa stawka. Dla wybitnych od razu awans. A dla ludzi bez skrupułów na dodatek medal za bezkompromisowość w obronie jedynie słusznej myśli.

P.S.

Z moich doświadczeń w Warszawie, to już się dzieje. Gdy patrzyłem na tę mordę legitymującego mnie sierżanciny, gdy zwracałem mu uwagę na zachowanie dystansu którą on zignorował, bo według niego to było ponad 1,5 metra, tę jego chamstwo, pychę, gdy lżyli mnie policjanci w komisariacie na Pradze, to jakbym się cofnął do czasów komuny, gdy bandyci w mundurach byli bezkarni. To samo się teraz dzieje.

NIE MASZ AMBICJI WSTĄP/ZOSTAŃ W POLICJI

 I wasze motto zawodowe:

SILNI WOBEC SŁABYCH

SŁABI WOBEC SILNYCH

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.