^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-06-11 Indoktrynacja na całego

Według nowych planów, dyrektorów szkoły ma powoływać kurator. A kuratora powołuje partia rządząca. Super. I tak kurator będzie mógł w każdym momencie zawiesić w wykonywaniu zadań dyrektora, odwołać go. Rewelacja.

Mam nadzieję, że będą wyznaczone przy okazji nowe standardy patriotyczno-narodowe. Oprócz wprowadzenia do kanonu lektur wspaniałych myślicieli jedynie słusznej religii, to samych lekcji religii przybędzie. Może trafi się jakiś dodatkowy przedmiot, oczywiście w konwencji patriotyczno-narodowo-katolickiej.

W ramach lekcji może młodzi ludzie dowiedzą się, jak wielkie osobistości kościoła były lub są prześladowane. wesołowski, peatz, Rakoczy, mendla, męczenników - obrońców wiary podejrzewanych niesłusznie o pedofilię. Nazwisk jest bez liku, długo by ich wymieniać.

Na maturze zrobić obowiązkową religię, zamiast dajmy na to matematyki. Po co młodemu człowiekowi matematyka. Wystarczy mu wiedzy, że dostanie 500+, mieszkanie+, emeryturę+, mszę+. A jak będzie potrafił liczyć to mógłby wyliczyć wyzysk+, inflację+.

Postawa patriotyczna jest bardzo ważna. Można w jej duchu wychowywać na dodatkowych, aczkolwiek ważnych zajęciach: Postawa Narodowo-Patriotyczna. W ramach zajęć może zaproponować spotkania z ważnymi osobistościami, zapoznawać z ich bogatą patriotyczną postawą, ich przykładnym, godnym naśladowania żywotem. Postaci Zjednoczona Prawica ma bez liku: lech i jarosław, zbyszek, mateusz, antek, ryszard, Krystyna, andrzej… Wszyscy jak jeden, uczciwi, prawi, dzielni, niepokorni. Ach ileż od nich młodzież może się nauczyć. Może jednak nakręcić film pt. Człowiek zbuntowany o towarzyszu jarosławie, ojcu narodu, może jednak się da.

Zamiast wychowania fizycznego, może wychowanie patriotyczne. I propozycja kilku ćwiczeń: rzut błotem w pedała, skopanie ciapatego, oplucie kobiety, pałowanie pałką teleskopową (uczniowie z szóstką z tego ćwiczenia miejsce w policji mają murowane). Co by tu jeszcze? A może zajęcia z ochrony pielgrzymki, manewry żołnierzy Chrystusa, Maryi.

Ach, świetlana szkoła czeka na młodzież pod rządami Zjednoczonej Prawicy, ministra inkwizytora. Po takiej szkole, dzięki nim Polska będzie rosła w siłę.

P.S.

Wczoraj zabrali wam wolność, dzisiaj was okradają, jutro będą indoktrynować dzieci. Co jeszcze muszą zrobić abyście się obudzili miękiszony?

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.