^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-08-20 Kilka słów

Okres letni, ten ciepły chyba chyli się ku końcowi. Bardzo tego żałuję. Jeszcze nie zdążyłem się wygrzać, a tu już czuję nadchodzące chłodniejsze dni, miesiące, pory roku.

Moje wakacje, sezon urlopy już minął. Może pojawi się artykuł na ten temat, ale patrząc na moją aktywność na tej stronie to raczej kiepsko to widzę, że szybko to nastąpi. Zresztą prawie nie ma o czym pisać. Sukcesów nie było.

Na absencję nowych artykułów miała niewątpliwie wpływ sytuacja polityczna w kraju nad Wisłą. Bo wkurzenie, frustrację jaką wywołują u mnie i nie tylko ci bandyci wyrazić musiałbym wyłącznie słowem ostrym, inwektywą, przy której wypierdalać, czy jebać pis są łagodne.

A propos słowa wypierdalać, które wymawiane na prostestach Strajku Kobiet tak oburzało świętobliwych prawicowców, to pragnę przypomnieć, że na masową skalę to słowo wcześniej było używane właśnie przez świętojebliwych prawicowców. Swego czasu z prawicy padało nawoływanie aby do I Prezes Sądu Najwyższego Pani Gersdorf wysyłać kartki pocztowe z jednym słowem Wypierdalać.

Mentalność prawicowca jest jak mentalność Kalego. Gdy Kali kraść krowy to jest w porządku, gdy Kalemu ktoś kraść krowy to już jest źle.

Moja opinia o prawicy, tej jakże narodowej, patriotycznej, wierzącej się nie zmienia od lat. Hipokryzja bez granic. Zakłamanie również bez granic. Im więcej każdy z nich krzyczy o uczciwości, sprawiedliwości, wierze, tym według mnie jest większym hipokrytą.

Jeśli mogę na koniec, mam dla Was tylko jedno: WYPIERDALAĆ.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.