^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-09-04 Ratunku policja

Co kilka miesięcy niezależne media podają informację, że po interwencji policji umiera człowiek. Oczywiście, zebrane dowody wskazują, że osoby zmarły przypadkowo, że przyszedł na nie czas, że człowiek żył gdy policja przekazywała go w ręce innej służby. Oczywiście, wszystkie dowody, nie potwierdzające stanowiska policji, potwierdzające, że jednak było inaczej niż wybrzmiewa przekaz policji w jakiś dziwnych okolicznościach giną.  Sam jaśnie oświęcony wyrób prezydentopodobny stwierdził, że w Polsce policja jest bardzo profesjonalny, u nas jeszcze nikt nie zginął. A jak on tak mówi, to musi to być prawda.

Dlaczego jednak coraz więcej ludzi umiera po interwencji policji? Przyczyn jest kilka. Bezkarność, to mundurowym gwarantuje dobra zmiana. Możesz robić wszystko, przekaz jest prosty,  bić, pastwić się nad innym, łamać prawo, ale masz służyć jedynie słusznej partii i możesz być bezkarny. Głupota, bo jak inaczej nazwać coraz mniejsze stawiane wymagania dla chętnych pragnących wstąpić w szeregi policji. Coraz krótszy okres szkolenia. Przekaz dobrej zmiany jest czytelny, możesz być głupi, nawet nam to pasuje, bo nie będziesz zadawać pytań, bić czy nie bić, ważne, że bijesz naszych przeciwników. 

Policja pod rządami dobrej zmiany staje się z roku na rok coraz bardziej profesjonalną służbą,  profesjonalną służbą jednej partii. Kobiety są bite pałkami teleskopowymi, łamane są im ręce. Chamstwo, tępota, buta po stronie mundurowych to już codzienność. Sam tego doświadczyłem. Łamanie prawa, policja w tym bryluje. Zatrzymywania niezgodne z prawem, to też codzienność. Profesjonalność służby polega przede wszystkim na wykonywaniu poleceń z centrali partii. Ochrona manifestacji faszystowskich, ksenofobicznych, pseudopatriotycznych, kibolskich. I z drugiej strony agresja, przemoc w stosunku do protestujących pokojowo obrońców praw obywatelskich, demokracji, konstytucji, praw mniejszości seksualnych. Taka jest teraz policja. Spokojnie możecie zastąpić naszywki policja napisem milicja. Niczym się nie różnicie.

Doświadczyłem chamstwa ze strony policji gdy zostałem niesłusznie (potwierdzone przez sąd) zatrzymany i osadzony w celi komisariatu. To było w 2020 roku. I wspomniałem sobie rok 1988 rok, gdy na ulicach grasowała milicja i gdy pobito mnie na komisariacie. Dużo upłynęło czasu, ale pewne rzeczy się nie zmieniają. Mundurowi za każdej dyktatury są tacy sami.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.