^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-09-21 500.000 euro minus dziennie

No i jak homofoby ze zjednoczonej prawicy, wy obrońcy jedynie słusznej wiary, wy prawdziwi patrioci? Pieniążki z Unii Europejskiej będą ważniejsze niż wasza duma, wasz honor, wasza wiara, wasze wartości? Co wycofacie się z ze swej polityki nienawiści, nietolerancji, pogardy tak bliskiej waszej wierze katolickiej?

Nie bądźcie sprzedawczykami, miękiszonami za marne srebrniki. Bo kimże będziecie jak zrezygnujecie ze swoich uchwał anty-LGBT?

Mam nadzieję, że Unia nie zwiedzie się waszymi działaniami, nawet gdy zrezygnujecie łaskawie z tych uchwał nienawiści, nietolerancji. Homofoby, Unia wam nie powinna, ba, nie może wierzyć i gdybym ja był na jej miejscu nie dałbym wam ani centa. Polska jako kraj straci, ale musi stracić. Bo każdy dzień waszych rządów to niepowetowana strata, ekonomiczna, polityczna i społeczna i nie wiem jak długo będziemy musieli, my naród obudowywać kraj z ruiny, do której go doprowadzacie swoimi rządami. A każde euro, które teraz dostajecie przedłuża agonię tego kraju, jego erozję, pasiecie się jak pijawki na tych pieniądzach, wy i wasze rodziny, patologiczne układy.


No i jakby tego mało to chyba od dzisiaj Polska, my wszyscy musimy płacić 500.000 Euro (to około 2.300.000 zł, dwa miliony trzysta tysięcy) za każdy dzień pracy kopalni Turów. Każdego dnia Polska traci pieniądze ponieważ krajem rządzą ignoranci, oszuści, cwaniacy.

Ignoranci, bo lekceważą zasady dyplomacji, kultury, pewne normy.

Oszuści, bo jak inaczej można nazwać tych, którzy jak towarzysz sasin, morawiecki kilka miesięcy temu mówili, że ugoda z Czechami w sprawie kopalni Turów jest już bliska podpisania i wniosek o ukaranie Polski zostanie wycofany. Katolicy a tak kłamią. Co z tym którymś przykazaniem: nie kłam?

Cwaniacy, którzy na krzywdzie całej Polski, nas obywateli budują swój kapitał polityczny, realizują swój lub obcych imperiów cel wykluczenia nas ze wspólnoty Unii Europejskiej a przy okazji napychają swoje kabzy pieniędzmi ze szwindli.

Zjednoczona przestępczość, to chyba jak najbardziej adekwatna nazwa.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.